Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikro esélyes, hogy összejön...

Mikro esélyes, hogy összejön a baba?

Figyelt kérdés
Az utlsó mensim első napja szept 23.. Az átlagos ciklusom 29 nap. Most vasárnap voltam együtt a vőlegényemmel közel 3 hét után. Hétfő este elkezdtem barnázni, de csak kicsit és ma reggelre már volt tojásfehérjés "folyásom" is. Ma reggel is együtt voltunk. A kisztámított ovum viszont 8.-án lesz... ( szerintem most van ,nem? -> nem értek hozzá annyira). Még meddig lehet úgy próbálkozni, hogy összejöjjön? Vagy jó időben voltunk együtt?
2010. okt. 5. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
29 napos ciklusnál általában a 15. napon van ovuláció, azaz nálad elvileg október 7.-én. A ma reggeli együttlét még elég lehet ehhez, de egy későbbi peteéréshez már nem biztos.
2010. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ma is eegyütt voltunk és szerintem most egy ideig így lesz! :D
2010. okt. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!