Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. napon vagyok. Lehet ma a pém?

14. napon vagyok. Lehet ma a pém?

Figyelt kérdés
tompán fáj a hasam alja vn folyásom is most több mint eddig ilyen fehér nem olyan mint a tojásfehérje! attól még lehet ez a pém? vagy mindenkinek tojásfehérje szerű kell hogy legyen?
2008. okt. 6. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg könnyen lehet, hogy most van, de biztosat egy ovu teszt tudna mutatni...
2008. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

LÉnyeges adatokat nem írtál le, hogy meg lehessen ítélni:


1. hány naposak a ciklusaid?

2. Méred-e az ébredési hődet.


A hasszurkálás jelezhet ugyan pé-t, de ez önmagában kevés infó, így csak találgatunk. A tojásfehérje szerű váladék az meg tényleg olyan, mint a tojásfehérje, vagyis színtelen és nyúlós kellene hogy legyen. Viszont van, akinek van pé-je rendszeresen, de ilyen jellegű folyást ennek ellenére sosem tapasztal.


Írj még infót!

2008. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a ciklusaim 27-28-29 naposak a hőmet ebben a hónapban kezdtem mérni de meg vagyok fázva ezért többször 37 körül volt.tegnap és ma reggel 36.8 volt!
2008. okt. 6. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
A ciklushosszod alapján a 13-14. nap a legvalószínűbb napja a pé-nek. A hődből, ha beteg vagy, tényleg nem lehet semmit értékelni. Viszont az jó lesz, ha később ( köv. ciklusban )méred mert sok rendellenességet, vagy éppen a jó "működést" ki lehet belőle olvasni. ( 2. válaszoló voltam)
2008. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!