Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Interneten hol találok olyan...

Interneten hol találok olyan oldalt, ami a peteérést mutatja? Hogy melyik nap van és mikor?

Figyelt kérdés
Egy ilyet keresek, és most nem találom sehol, nevére sem emlékszem, tudom hogy rózsaszin táblázat és a táblázatban volt irva hogy peteérés, stb. Ha vkinek ismerős ez, akkor küldje a linket! Köszi! :-)
2008. okt. 6. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a ciklus.hu oldalt ismerem. Ezen vezetem én is.
2008. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez elsőre bejött: www.ciklus.hu sok sikert!
2008. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu jó, de nem pontos. Ha már több hónapja vezeted, akkor is behúzza a pé-t az átlagadatok alapján, ha semmi egyéb nem utal rá. ( pl. hőm. emelkedés, vagy méhnyaknyák állapotának változása )


Én is sokáig vezettem, de találtam jobbat: az urbia.de, ami egy német oldal, némi német tudással nagyon jól lehet vele boldogulni.


Angol oldal is van, a fertilityfriend.

2008. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szió. en toltottem le progit, advanced woman calendar volt a neve, rágugliztam, freeware, és gatlastalanul gugliztam hozza cracket is, hogy teljesen jó legyen.

be lehet allitani:

- hő

- mensi

- egyuttletek

- egyéb megjegyzések

kiadja:

- peteérés

- mensi elott par nappal jelez, hogy mensi lesz

- mensi várható ideje

- melyik napokon van esely fiura, ill. melyik napokon lányra

.. meg ilyenek...bevallom, mióta babat varok, nem hasznaltam (19 hetes vagyok), de amugy nagyon szerettem, ez volt az egyetlen progi, amivel rendszeresen tudtam vezetni a mensim, mindig elfelejtettem (papir, excel, stb)

2008. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az utóbbihoz hol lehet találni crack-et?

bocsi az offolásért

2009. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!