Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt pé-m ebben a ciklusban?...

Volt pé-m ebben a ciklusban? Ha igen, akkor hányadikán?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni,mi a véleményetek,mert számomra nem egyértelmű a dolog.Rosszabb a görbém,mint eddig,pedig Clostit is szedtem. Szerintetek nem maradtunk le a pé-ről? Ha egyáltalán volt. A petefészkeim még mindig nyomnak,mintha még tele lennének. Viszont nem hinném, hogy túlstimuláltak volna,csak napi 1 szemet szedtem,5 napon át.
2008. okt. 5. 16:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocs, a görbe lemaradt:



[link]

2008. okt. 5. 16:06
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.


A görbe szerint én október 2.-ára,3.-ára tippelek,ugyan nem nagy a hőkülönbség,de jól láthatóan 3.-án felugrott 36,7-re,és mivel akkor is voltatok együtt,így 20-.ika után kérek szépen egy választ,mit mutatott a teszt.Szorítok.Lizy

2008. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lizy! ígérem kapsz választ! Nem baj,ha pont akkor valahogy szerencsétlenül sikerült a dologés az volt az érzésem, hogy mindenhová jutott az anyagból, csak belém nem? Valami biztos volt bennem is,de félek, kevés.
2008. okt. 5. 16:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha csak egy kevés is jutott beléd akkor sikerülhet, hiszen ha úgy vesszük EGY kis katona elég a babához!!! Nagyon szorítok neked és én is várom a jelentkezésedet!!!!

Egy babára váró

2008. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,elég egy kis katona,hogy elérje a célt,nem kell mindjárt hadseregért imádkozni.:)Gondolj csak Dobóékra és a törökökre.:)Egy a lényeg,az alatt a 4 nap alatt azért sztem jutott be is.:))))Nem?????:))Sok sikert.Szorítok!!!!!!Lizy
2008. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez tetszett!!! A Dobó és a törökök!!! :)
2008. okt. 5. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem veszel ovu tesztet? A hőmérőzés mellett én ezt használom. A hőgörbéden nem igazán tudtam eligazodni én sem. Hol szoktad mérni?
2008. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szájban mérem.
2008. okt. 5. 17:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Én október 1-jére vagy 2-ra tippelek!

Drukk nektek!! majd jelezz az eredményről! :-)

2008. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ma reggelre sajna megjött. Na de meglátjuk ebben a ciklusban. Reméljük nagyobb sikerrel járunk.
2008. okt. 15. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!