Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor próbálkozzunk a babával?

Mikor próbálkozzunk a babával?

Figyelt kérdés
megnéztem a www.astro.com oldalt de nem tudom melyik jelenti a termékeny napot ami pirossal van jelölve? ha valaki tudja segítsen nekem.köszönöm!
2008. okt. 5. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Találtam egy oldalt. Én is ez alapján csináltam.Remélem tudtam segíteni.
2008. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi a link lemaradt: [link]
2008. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Megnéztem.Ez az oldal egy hozzávetőleges,általányban számított termékenységi napskálát ad meg.Ez egyáltalán nem vonatkozik senkire sem.Mindenkinek saját termékeny napjai vannak,az ilyen oldalak arra jók,mint a pl.Blikkben leírt napi horoszkópok,valakinek bejön,valakinek nem.Én azt javaslom,hogy vagy mikroszkóppal nézd a saját PÉ-det,vagy figyeld a tested változásait,mert valaki megérzi a PÉ-jét.De a legjobb a hőmérő és az ovuteszt együttes használata.Az már külön téma,hogy esetleg azt is szeretnétek befolyásolni,hogy kisfiú legyen,vagy kislány.Hallottam már olyan csacskaságokról,hogy pl.ha X hónap X.ikén vagy együtt a pároddal,akkor kislányod lesz,stb.,na ez szintén butaság,mert nagyon kicsi rá az esély,arról nem beszélve,hogy a saját testedet nem igazán tudod befolyásolni,hogy pont aznapra essen a PÉ-d.Tehát,ha jól értelmeztem a kérdésed,és ezt az átlagemberre írt dolgot szeretnéd követni,akkor tedd,de sztem segíteni nem fog.A javaslatom helyette:Keresd fel a ciklus.hu-t például,az útmutató alapján töltsd ki az adataiddal,ő jelezni fogja Neked,hogy elméletileg mikor vannak a fogamzóképes napjaid,és ha egészen biztosra akarsz menni,vegyél egy PG-53 ovumikroszkópot,és egy digithőmérőd,és ez kiadja pontosan,mikor érdemes együtt lennetek a pároddal.Az utolsó már személyes jótanácsom:2 naponta szeretkezzetek,ezt lehetőleg tartsátok be(de ne a gyerek miatt,mert a férfiak,ha csak "gyerekcsinálásra" használják őket,nagyon betudnak rágni)azért legyetek együtt,mert jó.A ciklus.hu által jelölt PÉ kezdeti napja előtt tartsatok 3 napnyi szünetet,és amikor a mikroszkóp páfrányos lesz,akkor hajrá,és ha egészégesek vagytok,akkor már elsőre is összejöhet.


Ha valamit nem jól értelmeztem a kérdésedben,akkor bocsi,ha bármiben tudok segíteni,írj privit.Sok sikert.Lizy

2008. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! 6 hónapja próbálkozunk eddig sajna sikertelenül ezért gondoltam hogy kipróbálom ezt is!az hogy fiú vagy lány lenne nekem mindegy csak egészséges legyen!a hőmérőzést még ebben a hónapban kezdtem el.hát remélem azért hamarosan sikerül!
2008. okt. 5. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!! A ciklus.hu tényleg hasznos oldal, elég már 3 hónapot beírnod, és ő már előre bejelöli a köv ciklusokat. Az asro-s oldal a jónás-módszeren alapul, ami nekem valahogy sehogy sem akart stimmelni, mert nekem az általa megadott napokon soha nem volt pé-m. DE a legjobb, ha különösebben nem taktikázol. gondolom a védekezést már abbahagytátok, így más teendőtök tényleg nincs, minthogy akkor szeretkezzetek, amikor csak szeretnétek! A hőmérés nagyon jó, mert közben akaratlanul is jobban figyeled a működésed, és megismered magad, ami sokat segít. peteérésed kb a ciklusod közepén van, de ez függhet attól is, hogy mennyire rendszeres a ciklusod, meg hány naposak. Peteérés előtti napokon, a napján, s még utána 2-3 napig jó, ha többet tudtok együtt lenni, mivel ezeken a napokon a legesélyesebb, hogy sikerül a baba! De emellett előfordulhat, hogy rendkívüli peteérésed van, szóval kár számolgatni, és nem görcsölni, hogy jajj most mi lesz, mert ma van pé-m de nem tudtunk szexelni???!! Tényleg éljetek úgy, mint eddig. Na jó pár kis trükk belefér: pl gyertyafényes vacsora kettesben peteéréskor, vagy épp egy kellemes kis piknik kettesben(na jó ez most télen nem megy), egy kis masszázs, stb De tényleg, a pasik egyébként ki nem állják, ha tenyészhímnek nézzük őket, és akkor és ott kell teljesíteniük! Nálunk épp elég volt, ha a hőmérőt látta! Mondjuk ő meg is mondta, hogy mindez felesleges, anélkül is lesz babánk! Igaza lett! Akkor sikerült, amikor a hőmérő a táska mélyén lapult!
2008. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!