Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 6. napján elmenjek...

Ciklus 6. napján elmenjek nődokihoz hogy nézze meg mikor fog repedni a tüszőm? 4 hónapja próbálkozunk.

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Mi 8-8 honapot vartunk a gyerekeinkre.Szerintem ne figyelgess egyelore semmit, legyetek egyutt mikor jol esik, elvezzetek az eletet.4 honap az senmi.En 2 ev utan mentem volna orvoshoz.Hany evesek vagytok?
2016. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőre másfél évet vártunk a másodikkal most egy éve próbálkozunk és ez a 3.hónap hogy nyomomkövetés van. Szóbal ha meg os momdja sem biztos a terhesség. Egyébként az orvosok egy év után foglalkoznak kivizsgálással nálumk is csak azért lett előbb mert az előző terhesságemmel baj volt.
2016. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól h tudni fogod mikor lesz ovud nem biztos h sikerül is teherbe esni.Stimulálva voltam,ultrahsnggal követtük a ciklust és így is hónapok kellettek.
2016. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
4 hónap az nem sok. Mi a párommal 6 hónapja próbálkozunk, ami szintén nem sok idő ahhoz képest, hogy van aki 2 éve..Én próbáltam a cickafarkfűteát, de hallottam a palástfűteáról is hogy segít. Figyeld mindig az ovulációd. Sok sikert! 😊
2016. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10.honapunk 12.nel ha nem sikerul elmegyek..
2016. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!