Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap megyek a nődokihoz...

Vasárnap megyek a nődokihoz magánrendelésre, mert már 1 éve próbálkozunk és még nem sikerült teherbe esnem! Milyen vizsgálatokat csinál? Mit fog megkérdezni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
párodat küldi elöször sperma viszgálatra aztán téged hormon vizsgálatra a cklusod 21.napján meg menszeszed 3.napján is kell mened vérvételre. elöször ezek a vizsgálatok ha ezek jok akkor petevezeték átjárhatosságát fogják meg nézni.én is ezen a vizsgálatokon voltam igaz mi még csak 6 honapja probálkozunk. nekem a nödokim a laparoszkopiás mütétett csak 6 honap után csinálja meg. ha rendben a hormonjaim akkor ir fel valami gyogyszert ami segiti a beágyzodást.
2009. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi 7 hónapja próbálkozunk és először engem elküldött vérvételre,hogy megnézze a hormonokat.Levette a citológiát is és meg is ultrahangozott.Majd még ad nekünk egy kis időt(szeptemberig) hogy próbálkozzunk,ezután ezt mondta a páromat kell elküldeni spermavizsgálatra.Ha nála is rendben vannak a dolgok,utána jöhet a petevezeték átjárhatósági vizsgálat.Kb.így zajlik!:)
2009. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!