Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha együtt vagyunk a párommal...

Ha együtt vagyunk a párommal a termékeny napokon, és belém megy el, akoor hány % esélyem van arra hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia, hát most jót kérdeztél. ezt így nehéz megmondani ez nagyon sok mindentől függ PL:van-e pet.érésed? egészséges vagy-e, ő is egészséges-e, mi már két éve próbálkozunk és még mindíg semmi. 50-50%. nagyon sok mindentől függ
2008. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén ettől féltem,azt hittem hogy hipp-hopp összejön!De kitartok!neked s fel a fejjel!:)
2008. okt. 4. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Átlagosan 10%-ot szoktak mondani. De annyi mindentől függ...
2008. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szakkönyvben azt olvastam, hogy 4 párból általában havonta csak 1-nek sikerül, illetve a teherbeesés átlagos ideje 1-8 hónap.

Szóval ha elsőre nem sikerül, nem szabad elcsüggedni és feladni! Sok sikert!

2008. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is igy voltunk tavaly augusztusban, hogy szexeltünk, és pár nap mulva csináltam tesztet. Azután mégegyet. Nem tudtam ez ügyben pontosan mi van velem, mi zajlik itt bent. De utána olvasgattam, és most már tudok sok mindent. De babo még nincs. Sajna. Nekem se az LH teszt se a PG 53 nem mutat semmit. Clostit kaptam de tulstimulált a petefészkem. Amugy egészségesek vagyunk. De ne csüggedj, biztos hamar összejön neked is meg nekem is.
2008. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem a nodokim 20%ot mondott.


altalaban fel ev alatt jon ossze egy parnak.


egy ev utan mehetnek meddosegire.


:)

nekem februarban kezdtunk probalkozni, marciusban mentem nodokihoz, majusban irt fel clostit, mert turelmetlen voltam, elso clostyra osszejott, lehet anelkul is osszejott volna.

2008. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20%-ot tudok! A legjobb, ha nem számolgatsz, hanem amikor jólesik, megkívánjátok egymást nem haboztok! Ez tényleg nem nagy arány, és sok mindennek kell együtt lennie, hogy sikerüljön! De a legfontosabb, hogy lazíts!Ha rendszeresen együtt vagytok, néhány naponta, akkor előbb-utóbb lesz baba!!!
2008. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló vagyok az a lényeg, hogy ne görcsölj rajta mert akkor tuti nem sikerül. fogd fel úgy ha majd ő jönni akar akkor úgy is jönni fog.
2008. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
20% csak sajnos.
2008. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!