Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon miért küldött laborba?...

Vajon miért küldött laborba? Lehet, hogy tényleg baba?

Figyelt kérdés
Febr.23-án volt meg utoljára,azota nem jött meg.Mult héten teszt negativ lett.Tegap voltam orvosnál aki elküldött vizelettel laborba terhességi tesztre.Azt mondta,ha negativ meginditja a vérzést csütörtökön.Szerintetek lehet ott még baba vagy csak tutira ki akarja zárni,hogy ne legyen baj belöle.?Volt igy már valaki?
2010. ápr. 27. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az utolsó, ugyanis ha mégis lenne baba, nem akarja, hogy a gyógyszer komplikációkat okozzon, vagy emiatt menjen el a baba, ha mégis terhes lennél. Fogd fel inkább óvintézkedésnek.
2010. ápr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni,hogy hüvelyi UH-al megvizsgált.Ha lenne valami azt látta volna,igaz?
2010. ápr. 27. 09:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg látta volna a babát. 6. terhességi héttől lehet látni UH-n, 5. héttől lehet kitapintani kézzel. Csak a biztonság kedvéért küldött el szerintem.
2010. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos én is igy gondolom.:(De várom a további válaszokat,hátha járt már igy valaki.
2010. ápr. 27. 12:17
 5/13 anonim ***** válasza:

lehet baba,igaz akkor már látták volna.Lehet az is,hogy csak egy hónappal később fogant, csak vmi miatt nem jött meg:)

például barátnőmet a doki tumornak nézte,jó nem most volt,de akkor is volt már uh és profi orvosok:))


Ne add fel,hanem sugározd magadnak,hogy baba baba:))és szoprítok

2010. ápr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2010. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak este megyek dokihoz.:(
2010. ápr. 29. 12:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Off: Az egyik ismerősömnek azt mondta a doki 38 hetesen, hogy most úgy látja az uh-on, hogy lehet, hogy vízfejű a kicsi. A csaj 2 napig sírt, 3. napon megszülte az makk egészséges kisfiát, aki egy átlagos nagy fejű baba volt. Már elsős és semmi baja nagyon okos.
2010. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ennek mi köze az én kérdésemhez???
2010. ápr. 29. 12:20
 10/13 anonim ***** válasza:
12?18-as vagyok Bocsi, nem neked akartam írni, nem is értem hogy került a te kérdésedhez a válaszom. Csak most néztem vissza a megválaszoltjaimat. Még egyszer BOCS
2010. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!