Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltak + tesztjeim, igaz...

Voltak + tesztjeim, igaz halványak.1 hete voltam dokinál és kiderült pcos vagyok. Azt mondta terhességet nem lát, de teszteljek újra és ha + akkor adott a laborba papírt hogy nézzenek hcg-t. Ugye már kellett volna látnia ha baba lenne?

Figyelt kérdés
Akkor lettem volna olyan 7 hetes terhes (kb). Lehetséges hogy a petefészkektől nem látta (el volt foglalva a cisztákkal?)? Azaz takarásban volt? Egy pár napja olyan fura reggel a gyomrom, nem kívánok semmit és hányingerem van. Pedig már beletörődtem hogy nem vagyok terhes, így a beképzelés kizárt. Vagy elkaptam valami vírust? Új tesztet nem csináltam. De ha már azt mondta hogy akkor csináltat hcg vizsgálatot akkor nem kizárt a baba? Vagy most mi van?
2008. szept. 17. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A 7 hetes terhességnél már látható az embrió, és van szívműködése is.

Ilyen esetben gondolni kell a méhen kívüli terhesség lehetőségére is.

2008. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is voltak,méghozzá medilab!!és nekem is az derült ki hogy pco!te mivel teszteltél?
2008. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Medilab, Clearblue (2db)

Nincsenek görcseim. Akkor a baba kizárt ugye? Csak a ciszta. Sajna :(((

Reméltem hogy lesz akinek nem vették észre vagy nem látták ekkor a babát.

2008. szept. 17. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia.A méhen kívűli terhességet azt látta volna a doki uh-án.Nekem is pcos volt közel 10évvel ezelött mielött terhes lettem,én is szarul éreztem magam,elmentem uh-ára,azt mondta a doki huha,nagyobb ciszta lehet műteni kell!Jöjjek vissza 2hét múlva akkor eldől mi lesz!Én vissza mentem,és láss csodát az a nagy ciszta nem is ciszta volt 8hetes terhes voltam:)Szóval érdekes.Most megint babát várok most is pcos voltam,de megint sikerült(igaz 3évbe telt),teszteltem egy pozitivat rá 2hétre mentem uh-ára,a doki mindjárt látta a magzatot és szívhangot is,igaz volt mellette egy nagyobb ciszta is,de a magzat gyözött:)Tesztelj újra! :)

Minden jót

33hetes kismama

2008. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked!! Remélem én is ilyen szerencsés leszek!
2008. szept. 17. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

A PCO nem múlik el, az egy kialakult és állandó, életen át végigkísérő állapot. Nem fog változni:

Nemkem is van 11 éve, és 13 hetes a kislányom.

CSinálj egy tesztet, és én a helyedben mindenképp azt mondanám a dokinak, hogy pozitív, hogy csinálja meg a labaor a tesztet, az már elég biztos. És ha az is esetleg negatív lenne, mégsincs mensi,akkor egy hónap mulva eljátszanám megint. ha akkor sincs baba, akkor nincs, de addig ki kell derüljön, ha van:)

Drukkolok, és ne add fel, ettől még lehet babád!!

2008. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én már 10 hetes voltam mikor biztosra mondták a babót. Előtte nem látták, elküldtek laborba, hcg 10.000 ezer fölött volt. Visszamentem a dokihoz megint megnézett és akkor már látta. Akkor voltam 10 hetes. Most vagyok 38. :)

2008. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!