Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek ezek a hormon értékek...

Milyenek ezek a hormon értékek:Lh/fsh 1.38, tsh:1.9, Fsh:8.4u/l, Lh:11.6u/l progesteron:53.2 nmol/l?

Figyelt kérdés
3. Illetve 21.napon készültek.Tudom az Lh érték magas és az aránynak is 1 körül kéne lennie.Szeretnénk babát (van már 2 gyermekünk),34 éves vagyok,de nem feltétlenül szeretnék hormonokhoz nyúlni és az orvosom is támogatja ezt.Barátcserjét,szelént és D vitamint szedek az ô javaslatára.Van akinek hasonló eredményekkel sikerült a baba?köszönöm szèpen!
2016. okt. 13. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ez a hormoneredmény.Kicsit emelkedett az LH de az nem vészes.És a progeszteronból pedig tisztán látszik hogy van peteérésed is.Nekem is hasonló,annyi hogy 6,8 az fsh és 9,2 az LH.Voltam endokrinológusnál is és ő is azt mondta hogy rendben van.
2016. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a progeszteron szint,több,mint jó.ésvaz lh-val együtt ....hàt kíváncsivvagyok egyáltalán megjönevnekef a hónapban....babagyanus
2016. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,bizakodom,hogy elég jó értékek ezek.

Kisbabát biztos nem vártam,mert megjött tegnap,csak ma reggel voltam bent az eredményemért.

2016. okt. 13. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!