Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy valakinél...

Lehetséges, hogy valakinél ellenkező tüneteket produkál a szervezet?

Figyelt kérdés

Volt már valaki akinek így reagált a szervezete?

Azt olvasom mindenhol , hogy a terhesség 1. jele lehet,az hogy fáj a mell..Érdekes mód nekem eddig mindíg menetrend szeruen a félidotol szokott fájni egészen a menzesig.Most holnap kellene (nem kellene) megjonnie, mégsem érzek semmit, egyáltalán nem feszulnek,nem fájnak..Émelygek, esténként rettento hányinger jon rám,mindíg estére felpuffadok majd el durranok,gorcsolok , olyan érzésem van mint amikor meg akar jonni,kiváncsi vagyok..Lehetéges , hogy nálam ellenkezo tuneteket produkál a szervezet.?.(nem akarom magam beleélni de reménykedem)Várok még pár napot és ha nem jon meg tesztelek..Volt már valaki hasonló helyzetben??


2007. nov. 17. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy minden terhesség más és más, a menzeszek sem egyformák, egy embernél is. Szerintem elképzelhető a terhesség a leírt tünetek alapján. Én is valahogy így éreztem magam. Mi is terveztük a babát, ugyanígy vártam azért egy kicsit és utána vettem tesztet, pozitív volt. Szorítok!
2007. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek alapján lehetsz terhes, és miért ne reagálhatnál így?

Drukkolok.-)

2007. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!