Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 9 napján...

Ma vagyok a ciklusom 9 napján jók ezek az értékek? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés

Szeptember 28- án jött meg.

28 naposak a ciklusaim.ma voltam nőgyógyászaton és nem látott petesejtet csak annyit mondott hogy 3 mm a méh nyálkahártyám.

Nem tudom mennyinek kéne lennie és hogy ez így jó? Mikor kell együtt lennünk hogy sikerüljön a baba?


2016. okt. 6. 20:41
1 2
 11/12 Mitzi83 válasza:
A hétvégére gondoltam a teszteléssel, viszont ma megnéztem az elmúlt két ciklusom és peteérés után mindig meg jön a 14. Napra tehát akkor nem keddre hanem vasárnapra nem várom. Jos teszteltek ovu teszttel van rajta második csík de nem erősödött a tegnapihoz képest. Ovu óta folyamatosan szurkál a petefészkem és a méhem. Szerintem nem lesz ebből megint semmi. Ami fura nekem mindig vizes folyásom szokott lenni mensi elott most pedig semmi inkább fehér krémes. De nem fűzök nagy reményt ehhez szerintem az ovu teszten mar latszodnia kellene valaminek. Ma vagyok a peteérés utáni 10-ik napon. Nagyon szorítok neked remélem neked összejön mert nekem nem áll jol a helyzetem.
2016. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jajjj. ...még ne ad fel amig nem fog meg jönni addig bizakodj addig van egy kis remény. Néztem a menstruációs kalkulátort és nekem is 22- én lehet először tesztelni. Én ma próbáltam egy 10 es érzékenységű tesztet de totál negatív lett. Vagy korai vagy szerintem egy újabb sikertelen hónapom volt.
2016. okt. 21. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!