Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 9 napján...

Ma vagyok a ciklusom 9 napján jók ezek az értékek? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés

Szeptember 28- án jött meg.

28 naposak a ciklusaim.ma voltam nőgyógyászaton és nem látott petesejtet csak annyit mondott hogy 3 mm a méh nyálkahártyám.

Nem tudom mennyinek kéne lennie és hogy ez így jó? Mikor kell együtt lennünk hogy sikerüljön a baba?


2016. okt. 6. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8mm fölött kell lennie.. Ahhoz hogy meg tudjon tapadni a megtermékenyített petesejt.. 9. Ciklus napon még a peteérés se történt meg szóval ne várj rögtön csodát. Legyetek együtt 2 naponta és ha késik egy -két napot a menzid csinálj egy terhességi tesztet addig amíg nem késik felesleges tesztelni. Drukkolok.
2016. okt. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszoló. ☺ akkor jónak számít ha jól értem? Én meg be ijedtem már hogy terméketlen vagyok😞
2016. okt. 7. 07:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 15.napon volt 3mm megjott..e vitamint szedek cickafarkat iszom ebben a honapban kezdtem.
2016. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És neked mit mondott a nőgyógyász kedves utolsó válaszoló? Mármint hogy ilyen vékony volt a nyálkahártyád?
2016. okt. 8. 14:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Hat eloszor is ö megmonta hogy ez a honap tuti sikertelen lesz...azis lett!gyogyszert nemirt.ezert kezten el szedni az e vitamint meg a cickafark teat.14.naptol pedig a palastfüvet fogom inni.
2016. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mitzi83 válasza:
Kedves kérdező, hogy alakul a dolog nekem is pont szeptember 28- án jött meg. 10-én volta a peteérésem.
2016. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem. Voltam azóta ultrahangos vizsgálaton sajnos közbe jött itthon más.

Múlt héten közepe fele éreztem a szúrást együtt is. Voltunk hát kiderül majd.

Picit fáj néha a hasam de én magam sem tudom most mi van.

És neked utolsó? Hogy alakul?

2016. okt. 18. 12:28
 8/12 Mitzi83 válasza:

Sajnos nem tudom várnom kell de nem néz ki jól a helyzet már másodszorra esett le a höm petérés után. Nem sok reményt füzök hozzá. Ez az elsö teás ciklusom a peteérést elöbbre hozta de a ciklus második fele nem jól néz ki. Folyamatosan fáj a derekam és szurkálós fájdalmaim vannak, de ezenkivül semmi. Az a mindjárt megjön érzés napok óta.

Van esetleg valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban hogy miért megy le kétszer is a hö a ciklus második felében?

2016. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mitzi83 válasza:
Kedves kérdező, hogy alakulnak a dolgok? Kiváncsi vagyok.
2016. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mitzi83.

Nekem már hőm már biztos fent van érzem a melegséget reggel és napközben is sajnos a digitális lázmérő meg adta magát nem jó. Mindkét oldalon szurkáló érzésem van néha mellem feszül néha. De amúgy így szokott lenni aztán csak meg jön az a fránya. ...hmm.

Te mikor teszttelsz?

2016. okt. 21. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!