Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 1 héttel a...

Lehetek terhes? 1 héttel a nem várt előtt egyfolytában mindjárt megjön érzésem van, pedig ennyi idővel előtte nem szokott. Meg a derekam is feszít. Fehér minimális, krémes folyásom van.

Figyelt kérdés
A reggeli hőm hüvelyben viszont csak 36,8, bár eddig nem mértem, úgyhogy sajna nem tudom , hogy alapban mennyi. Ez kevés, ha babás lennék? Megpróbálok nem figyelni rá, de akkor is egyfolytában érzem, tehát nem hiszem, hogy bebeszélem magamnak.Vagy lehet, hogy most ennyivel előbb meg fog jönni?Mire utalhat még ez a mindjárt megjön érzés, úgy feszül ott lenn! Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Kérlek segítsetek! Ja és még annyi, hogy a bal mellbimbómon fehér kis mirigyecskék lettek, de nekem eddig még ilyen nem volt, viszont a másikon meg nincs semmi.
2008. okt. 2. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a köv. tüneteim voltak. A nem várt mensi előtt kb 1 héttel nagyfoku fáradtságot éreztem, már este 7-kor el tudtam volna aludni, és nagyon ingerlékennyé is váltam. Persze mindenkinél más a tünet.
2008. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!