Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira bizonytalan vagyok!...

Annyira bizonytalan vagyok! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt voltunk kb. 2 hete, nem védekeztünk. Most pont egy hete késik a havim.

Csináltam már 2 tesztet, mindkettő negativ lett. Ennek ellenére semmi előjele, hogy meg akarna jönni, se hasfájás, se mellfeszülés, semmi ami ilyenkor már lenni szokott. Annyi, hogy néha (de tényleg csak nagyon ritkán) mintha belenyillalna a méhembe. De ez sem olyan drasztikus, de biztos, hogy nem hasonlit a "havis" fájáshoz. Annyira tanácstalan vagyok.Külföldön tartózkodom, orvoshoz nem tudok menni még kb. 1 hónapig az anyagiak miatt.

Nem lenne nagy baj ha terhes lennék, csak örülnék ha valaki megosztaná velem a tapasztalatát ha volt már ilyen helyzetben...


2010. ápr. 23. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nem termelődött elég HCG hormon a szervezetedben, ezért negatív még a teszt, pedig babás vagy.

Egy hét után ismételd meg.

Ha továbbra is negatív, és nem is jön meg, akkor ahogy tudsz keress fel egy nőgyógyászt, mert érdemes kideríteni, hogy nem egy betegség áll-e a háttérben.

Legjobbakat!

2010. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Benne van a pakliban akér terheség is, de egy hetes késés még nem sok, nekem volt hogy két hetet késett (akár stressz, akár környezetváltozás is okozhatja a késést.)

De: ha nem jön meg még egy hétig, csinálj tesztet, ha negatív akkor irány a doki. Megértem hogy anyagiak meg minden, de ha baj van akkor az egy hónap nagyon sok!!

2010. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes más okból késik a mensid.

Szokott ilyen lenni hogy nem pontos a ciklus nem óramű pontosságú.A doki azért mindenképp tanácsos lenne.Barátod nem tudna anyagilag segíteni,hogy orvoshoz menj?

2010. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy nagyon érzékeny terhes tesztet venni, mert nem minden esetben elég érzékenyek azok a tesztek. Amikor a beágyazódás történt , akkor nekem is voltak nyillalások, viszont egyfolytában úgy éreztem, hogy meg fog jönni. Azon pedig nem kell parázni, ha két hete voltatok együtt egy hete késik, akkor nem vagy még olyan sok idős terhes és egy hónap múlva sem leszel, nem maradsz le semmiről. Pont hétvégén néztem anyu terhes kiskönyvét, be is sokkoltam, az első orvosi vizsgálat idején 18. hetes terhes volt. És mégis itt vagyok:). Nem kell úgy ráparázni 12. hét körül lesznek itthon fontos vizsgálatok, addig pedig hazaérsz :) Szurkolok, hogy minden rendben legyen!( 20. hetes kismama)
2010. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát még mindig nem jött meg, és túl vagyok 4 negativ teszten :(

Jövőhéten kénytelen leszek dokihoz menni...

2010. máj. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!