Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés spermával (2,5millió)...

Kevés spermával (2,5millió) mennyi esélyünk van?

Figyelt kérdés
Segítsetek, mit csináljunk. A lombikot nem tudjuk anyagi okok miatt vállalni.
2010. ápr. 23. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi ugyanígy voltunk csak 2 millió volt a sejtszám!5 év után spontán jött a baba!:)))Sajnos akkor mi is mindent megpróbáltunk,gyógyszerek,természetgyógyász stb.,de semmi sem használt,és pénzünk nekünk sem volt lombikra!Így vártunk!És sikerült!
2010. ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babátokhoz! Köszönöm, hogy ezt írod, mert elég reménytelennek látszik a helyzet. Amikor nektek összejött, akkor nem is próbáltatok semmi "pluszt" csak spontán összejött?
2010. ápr. 23. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Igen:))),spontán semmi praktika csak forró szerelem:)))És nem görcsölés a babára!Igaz, 5 évbe került,de nagyon megérte:)))Most vagyok 28 hetes!Bízni kell,és akkor meglesz az eredmény:)))
2010. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Férjemnek 3 millió/ml a spermaszáma. A FER14-et és E vitamint ajánlotta az orvos, hogy szedje. Choragon injekciókat is kap kúra szerűen, lassan 3 hónapja.

Május elején lesz újabb vizsgálata, ha addig nem sikerül a baba. Utána pedig megpróbálkozunk az inszeminációval.

Próbáljatok meg minél egészségesebben étkezni, férjed kerülje a sör fogyasztást és a forró fürdőt.


Az orvosunk azt mondta, hogy ezzel is van esély csak kisebb, de nem lehetetlen.


Sógorom Clostilbegytet kellett szedjen és néhány hónapon belül megsokszorozódott a spermaszáma, pedig neki is nagyon alacsony volt.


Gyógyszert írtak-e fel a férjednek? Vagy mit ajánlottak?

2010. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a boldogságodnak! De tényleg! :-) Szoríts, hogy nekünk ne teljen 5 évbe, mert én nem vagyok már fiatal, így nincs annyi időnk. Hogy kell ezt a "nem görcsölést" megvalósítani? Ez a legnehezebb! De muszály, mert már kezdtem a régi önmagamnak csak árnéka lenni, semmi más nem érdekelt csak a baba. Most megpróbáljuk kicsit félretenni, és egymásra, kikapcsolódásra fordítani az időt.
2010. ápr. 23. 08:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 08.54-es. Gyógyszert nem, FER 14-et javasoltak, azt szedte is a párom az előírt 3 hónapig. Ezután volt 2,5 millió. Ami érdekes, hogy az első vizsgálat alkalmával 10 millió volt.
2010. ápr. 23. 08:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Nekünk majdnem ráment a házasságunk is!Mert engem semmi más nem érdekel,csak hogy "csináljunk gyereket"!!!!Aztán mikor észervettem,hogy a férjem többet van a konditerembe,mint itthon ,rájöttem,hogy ez így nem lesz ám jó!És úgy döntöttem sz@rok a világra,és nem érdekel,hogy az utcán minden ismerős azt kérdezgeti,hogy mikor lesz már baba?Önző lettem!Elkezdtem magammal foglalkozni!Fodrász,kozmetika,szépruhák!És a babaprojeckt lefújva!Nem is érdekelt a téma!És észrebettem,hogy erre a férjem is felfigyelt és újra egymásra találtunk!És csak éltünk ,mint hal a vízbe!Eltelt több év így!És amikor a legkevésbé számítottam rá,barátnőm rám nézett és azt mondta:"Te terhes vagy":)))Mondtam neki,hogy hülyeségeket beszél,de csak állította!!!Elment a patikába ,hozott egy tesztet és TÉNYLEG:)))!Nem volt pontos a mensim ,így nem is foglalkoztam vele,hogy késik,mert már olyan sokat csalódtam előtte!Egyébként nálunk az első vizsgálatnál 3 milló volt a sejtszám,utána 3 hónap clostybegyt és 2 milló lett:)!!!Soha ne keseredj el...ez a legfontosabb!!!!
2010. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló problémával küzdöttünk mi is, ..egy millió volt , és abból a fele roncsolt.Kapott gyógyszert nem lett jobb az eredmény. Feladtam, elegem lett , nem görcsöltem tovább, majd pár hónap múlva babás lettem, épp a soros andrológiai vizsgálat következett, a férjem olyan volt akkor mint egy tenyészbika, így jellemezte az andrológus, azt mondta, minden hónapban más a spermaszám mennyisége és minősége, függ a stressztől, étkezéstől, vitaminhiánytól, gratulált én pedig egészséges babát szültem. Van remény!
2010. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van, a spermaszám változhat, ez még ne adjon nektek okot reménytelenségre!a fer14 tudom, hogy drága, férjem is azt szedi, de mi megtehetjük!De az abban található hatóanyagokat meg lehet olcsóbban is venni!napi 3000 mg C-vitamin, E-vitamin, ezek fontosak!szeressétek egymást, ez a fontos, és a babuka jönni fog, 100%!!!!
2010. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Első!

Nálunk is szinte ugyanez történt. Most én is úgy fogok tenni, ahogy Te, remélem szerencsénk lesz.

2010. ápr. 23. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!