Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Jóstesztem pozi.

Reménykedhetek? Jóstesztem pozi.

Figyelt kérdés
Jóstesztelek már öt napja (ma, holnapra nem várom) és folyamatosan erősödött a tesz csík. Mára olyan erős lett, hogy erősebb a kontrollnál is. (olyan mint amikor ovukor volt) Reménykedhetek? Valakinek bejött ez? És akinek tévesen mutatott pozit? Mikor tesztelhetek?
2010. ápr. 23. 06:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon reménykedhetsz! :)) Nekem is már a 8.dpo-tól erősödött a csíkom, most vagyok 6hetes kismama és még mindig erősebb az ovu teszten a teszt vonal, pont mint peteéréskor, vagy még annál is erőssebb. Itt baba van! :)) Csinálj egy terhes tesztet is, mikorra nem vártad? Megy a drukk, és írj!!!!
2010. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia!Gratulálok a babádhoz.Én holnap leszek a 19. ciklus napomon. Szóval mára holnapra nem várom.Ma veszek egy tesztet, és holnap megcsinálom.Ez a 8. hónapja,h. próbálkozunk, és most kezdtemn csak el ovutesztelni.Remélem sikerült.Holnap megírom az eredményt.
2010. ápr. 23. 07:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, ha ma vagy a 19 ciklusnapon, akkor hogy lehet hogy mára nem várod? 19 naponta szoktál menstruálni?
2010. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Köszönöm a gratulációt! :)

Nagyon szorítok neked, hogy két csíkos legyen a teszted, de azt én sem értem, hogy a 19napon vagy? Nem 29-et akartál írni? :D

2010. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De, természetesen 29-et akartam írni.....
2010. ápr. 23. 08:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia!Ma csináltam 1 lillyt, 2. vizeletből, és nangyon szép pozitív!!!!
2010. ápr. 23. 11:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást és jó egészséget nektek! 27 hetes km.
2010. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De jó neked:) Nagyon gratulálok:)
2010. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok!

Szívből gratulálok neked! :)

Látod mondtam én, hogy pozi lesz! :))

Vigyázz magatokra nagyon! :)

2010. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!!:))))))))

Nagyon boldog vagyok!!!:))

2010. ápr. 23. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!