Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kevesebb ideig van meg...

Ha kevesebb ideig van meg akkor lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnák babát.Minden tünetem megvolt már másfél hónapja de megjött az elmúlt hónapban és most is csak 4 nappal korábban.Szerintetek ha kevesebb napig van meg mint pl.2 de mennyiségileg közepes erősségű azért nem gyenge akkor még fennálhat terhesség?Ilyenkor melyik elmaradt menstruációtól számolnak?
2007. nov. 16. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha múlt hónapban is megjött és most is(közepes erősségűen)akkor nem hinném hogy terhes vagy.

Azt már igencsak kimutatná egy teszt v.UH.

Ha az elmúlt havi vérzésedet számoljuk akkor az 4 hét+ha most is megjött az már 8 hetes terhességnek felelne meg!

De mért nem csinálsz tesztet ha nem vagy biztos magadban?

2007. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

szerintem nem vagy terhes,csak mar annyira szeretned h bemeseled magadnak,ami egyebkent nem jo mert az agyalapi mirigy termeli a hormonokat es ossze is zavarhatod,igy meg nagyon nehezen fog osszejonni,en is igy voltam de miota az eskuvovel vagyok elfoglalva nem gondolok orokke a dologra es ugynez ki megint sikerult,mar 2.szor.

lazits egy kicsit menjetek kirandulni sielni vagy valamivel kosd le magad h ne azon jarjon az eszed.egy mensivel meg elment volna de igy mar tuti h nem is voltal az.

2007. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
A terhességnél az utolsó rendes (a neked megszokott) vérzéstől számolnak. A terhesség alatti vérzés rövidebb ideig tart, kevesebb a mennyisége. A leírtak alapján minden esélyed megvan, hogy terhes legyél. Ha mégsem a teszt becsaphat, mert a terhességi hormonok (HCG, amit a teszt kimutat)kb.. egy hétig még kimutatható. UH vagy vérvétel biztos eredményt ad, keresd fel az orvosod!
2007. nov. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!