Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszttel teszteltem,...

Facelle teszttel teszteltem, ha sikerült, akkor kb 6. hétben lehetek? Menstruációm volt, de több, mint egy hét késéssel jött meg és rövidebb, kevesebb volt, és nem darabos. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A furcsa mensi miatt teszteltem, és ugyan idő után, de ilyen lett a tesztem délutáni mintából: [link]

[link]


2010. dec. 27. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

na hari de ez szellemcsíknak látom...mivel nem rószaszin,nincs szine,és iszonyuhalvány ahhoz hogy 6 hete s legyél,akkor már ki kéne ugrania a csíknak a tesztből

ne hari :(

2010. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. :) Épp azért tettem fel a kérdést és a képeket, hogy aki esetleg profi tesztelő, mondjon véleményt. Lehet, hogy azért megpróbálok a napokban egy újabb tesztet reggeli pisiből, hogy 100%-os választ kapjak. Egyébként életben nem szürke, hanem rózsaszín, sajna nem túl jó a fényképezőgépünk.
2010. dec. 27. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor lehet korai vetélésed volt, és már ürül a hcg-d. Azért próbálj, drukkolok!

14+4 km

2010. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva csinálj egy másik tesztet!

Szerintem sem pozi. :(

De drukkolok,hogy az legyen! :)

2010. dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És a drukkot is, bár nem történik akkor sem baj, ha nem pozitív. Ha viszont az, akkor gyorsan be kell szereznem a szükséges vitaminokat.
2010. dec. 29. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia Hogy vagy:Lettt babád?
2011. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!