Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 6 napja késik, korai még...

Ha 6 napja késik, korai még orvoshoz menni? Vérvétellel már megállapítja, ha babás vagyok?

Figyelt kérdés

Ez azért fontos nekem,mert olyan helyen dolgozom ahol 30kg-os liszteszsákokat emelgetek.És nem szertném a babámat emiatt elveszíteni.Tüneteim kicsik vannak,hasszurka,szédülés,a tesztek meg egyik halvány pozitív,a másik negatív.Nem tudom mivan ilyenkor.

SEGÍTSETEK!


2008. okt. 1. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Nagyon kiváncsi vagyok és drukkolok! Remélem babás vagy!
2008. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ma voltam a dokinál.Azt se mondta babás vagyok azt se hogy nem.

Sőt se vérvétel se uh,semmi.Amugy egy bunkó volt.Mondta 2 hét múlva menjek vissza hozzá.

De addig nyugodtan cipelhetem a lisztesszákokat,nem lesz annak a gyereknek semmi baja egy kis emelgetéstől.Meg hogy ne akarja magát mindenki kiíratni mert terhes.Szó szerint ezt mondta.Én nagyon szívesen dolgoznék,ha nem ilyen munkám lenne,de nem igazán értette,hogy nem egyszer kell azt a 30kg-ot megemelni.De nekem volt 1-2 kolléganőm,akik pont emiatt vetéltek el.De most úgyis kiír a házidokim,mert ő emberszámba veszi azt aki elmegy hozzá.És 2 hét múlva meglátjuk.Remélem babás vagyok.

2008. okt. 2. 14:29
 13/14 anonim ***** válasza:

Fúú az durva! Én amikor először mentem dokihoz akkor nekem is csak annyit mondott h a terhesség az valószínű de ő még csak annyit lát h megvastagodott a méhnyálkahártyám!Neked ezt sem mondta? Szegénykém jó bunkó dokit fogtál ki! Engem is a háziorvosm vett fel tp-re mert én sem kockáztattam meg ugye a dolgot!Teléjes mértékben megértelek!Vigyázz magadra és drukkolok h babás legyél!Ja és köszönöm, h megírtad h mi volt!

Minden jót!

2008. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Legalább mi nők tartsunk össze!!

puszi Neked!!

2008. okt. 2. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!