Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 6 napja késik, korai még...

Ha 6 napja késik, korai még orvoshoz menni? Vérvétellel már megállapítja, ha babás vagyok?

Figyelt kérdés

Ez azért fontos nekem,mert olyan helyen dolgozom ahol 30kg-os liszteszsákokat emelgetek.És nem szertném a babámat emiatt elveszíteni.Tüneteim kicsik vannak,hasszurka,szédülés,a tesztek meg egyik halvány pozitív,a másik negatív.Nem tudom mivan ilyenkor.

SEGÍTSETEK!


2008. okt. 1. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is így volt én menszi előtt 2 nappal teszteltem egy nagyon halvány pozitívat! Amikor késett rá 4 napra mentem dokihoz és már mondta, hogy várandós vagyok igaz akkor még csak a petezsák látszódott!Szóval szerintem érdemes dokihoz menned főleg ha nehéz fizikai munkát végzel!Én sem kockáztattam szintén nehéz fizikai munkát végeztem!Sok sikert!

30 hetes pocis!

2008. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vérből ilyenkor már megállapítható a terhesség, úgyhogy nyugodtan keresd fel a dokidat. Valószínűleg uh-n még nem igazán látszódna semmi ilyenkor (esetleg a petezsák). Milyen tesztet használtál? Reggeli első vizeletből teszteltél?
2008. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ELŐSZÖR IS KÖSZI A GYORS VÁLASZT!MÁR MOST SEM MENTEM BE ÉJSZAKÁRA,MERT AGGÓDOM NAGYON.úGY CSINÁLTAM A REGGELI VIZELETBŐL.HOGY REGGEL JÖTTEM HAZA MUNKÁBÓL.EZ IS SZÁMÍT?MEDILABOS TESZT VOLT.
2008. okt. 1. 20:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én nem is első reggeli vizeletből csináltam hanem délután! Szóval nem hinném hogy számít! De vérvételből már tuti meg tudják mondani!Drukkolok neked! És ne aggódj mert ha babás vagy akkor úgyis felvesznek veszélyeztetett terhesnek a munkád miatt!
2008. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A MediLab volt halvány pozitív? S akkor melyik teszt volt negatív? A legjobb, ha alvás utáni vizeletet használsz. Ha napközben alszol, akkor a felkelés utáni első vizeletből tesztelj!
2008. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
KÖSZI!KISFIÚ VAGY KISLÁNY LESZ?MILYEN VIZSGÁLATOT CSINÁL A DOKI ELSŐ ALKALOMMAL??
2008. okt. 1. 20:30
 7/14 A kérdező kommentje:
MINDKETTŐ MEDILAB VOLT.
2008. okt. 1. 20:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, hogy fiú e vagy kislány az még kérdéses! Eddig azt mondták h kisfiú de most pénteki uh a doki azt mondta szerinte kislány!Szóval majd ha megszületik megtudjuk, de egészséges az a lényeg!Amikor én először mentem akkor hüvelyi uh-ot csinált, hogy megállapítsa a terhességet, majd elküldött vérvételre meg vizelet vizsgálatra!
2008. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2008. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Szerintem is az a lényeg,hogy egészséges legyen!Jó babavárást!Holnap megírom feltétlenül,mi volt a dokinál!
2008. okt. 1. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!