Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most megjött, már tuti nem...

Ha most megjött, már tuti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
barátommal védekezés nélkül lefeküdtem, a ciklusom 23.napján, nem ment el bennem, de előváladéktol tartva 2 nap mulva (25.napon)bevettem az esemény utáni tablettát. tegnap, a ciklus 32.napján megjött a mensim-gondolom kis késéssel a gyógyszer miatt-, szokásosan rosszul voltam tőle és nem a leggyengébb.. ha most megjött és normális, akkor már 100% hogy nem vagyok terhes ugye?
2007. nov. 16. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Biztos hogy nem vagy terhes nyugodj meg!
2007. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Igen, így van, nem vagy terhes. A peteérési középidőt is túlléptétek már mikor együtt voltatok, így valószínű hogy mindenképp elkéstek a "fiúk" a megtermékenyítéssel. Az előváladékban csak kis mennyiségű spermium van, és nem a legjobb úszók. :-)
2007. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
a második válaszolónak azt üzenem hogy az,hogy az előváladékban kevés a spermium és rossz úszók,az szerintem(tapasztalat)alkat kérdése,mert volt egy barátom akitől nem termékenyűltem meg az előváladéktól(hálistennek),és a mostani párommal együtt voltunk és kiszállt belőlem,és még védekeztünk is a pharmatex nevű hormonmentes fogamzásgátlással,és mégis terhes lettem az elővűladéktól.szóval abszolut alkat kérdése.ameddig nem derült ki hogy babát várunk nem ment el bennem.és ráadásul menstruáltam közbe.
2007. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt jelentkezó menses rövidebb ideig tart, mennyisége kevesebb, mint a szokásos, általában. De ritkán előfordul az is, hogy akár félideig is rendes vérzés jelentkezik. Nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél, de a helyedben visszamennék kontrollra. Vegyél tesztet!
2007. nov. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!