Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 honapja irt fel a doki...

4 honapja irt fel a doki clostit napi 1 szemet, és volt peteérésem tőle. Mostis irt fel de napi 2 szemet, mert ugyemlékezett annyit irt fel előtte. Nem hitt nekem. Most akkor mennyit szedjek?

Figyelt kérdés
mert teljesen jol reagáltam csak a méhnyálka vékony maradt. de kiderült a hormonommal volt a gond. csak most is felirta a clostit,és aztmondta jolfogok rá reahálni mivel a multkor is jol reagáltam. mondtam neki akkor 1 szemet szedtem azthitte összetévesztem a másik gyogyszerrel. most napi 2 szemet irt fel. de én nemerem annyit szedni mert ha volt pémn 1 től is akkor minek?nehogy becisztásodjak rtőle. mittegyek?
2008. okt. 1. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Szedj továbbra is csak egy szemet!!!!
2008. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő az orvos, ha most úgy ítélte meg hogy napi 2 kell, akkor annyit szedjél, lehet már múltkor is anynit kellett volna. Higyj neki, 10 évig tanult az egyetemen és kitudja hány év tapsztalattal bír. Segíteni akar, hogy babátok lehessen... Bízz benne és ha azt mondta, szedjél 2-t.
2008. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is hallgass az orvosra. az én dokim is napi 2 szemet írt fel. nekem a mensi utáni 3. naptól kell szedni.
2008. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hallgathatsz a dokira, én is kettesével szedem naponta, mensi harmadig napjától a 8.-ig!
2008. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de itt most tévedésről van szó nem????
2008. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen. mert először aztmondta hogy 1 et naponta. és az hatott is. mostmeg már nememlékezett hogy mitirt fel és nemhitte el hogy 1 et irt annakidején. aztmondta az nemlehet hogy 1et irt. és most napi 2 őt irt fel. amikor 1 et szedtem 1 petém ért . ésha most cysta lesz belőle mivel többet irt?
2008. okt. 1. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek jársz egyáltalán orvoshoz ha nem hallgatsz rá? Ha önkényesen akarsz dönteni és sok bugyutára hallgatni a neten (lehetek az én is, félre ne értse senki) akkor tedd azt. Vagy keress egy orvost akit meg tudsz győzni arról, hogy egy tabi elég és ne akarjon változtatni semmit a Te érdekedben.
2008. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyszerű: ha megvan még a régi closti doboza, arra valoszinuleg rafirkalta a gyogyszeresz, hogy hanyszor hany szemet. beviszed, megmutatod neki.


ha bizol a dokidban, rahallgatsz, ha nem, akkor mar most keress masikat, mert az o kezebe teszed az eleted, meg a leendő babadet is. tudom, kemenyen hangzik, de en vakon bizok a dokiba, es ha kis ketsegem is lenne, addig keresnek masikat, amig nem talalok olyat, amelyikben vakon bizok. ha mar fizetunk nekik, akkor valasszunk olyat, aki tokeletes.

2008. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!