Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a baj? Mégsem vagyok...

Mi a baj? Mégsem vagyok terhes ha az ultrahangon semmi sem látszik?

Figyelt kérdés
Augusztus 25.-én menstruáltam utoljára, 10 napja nemjön meg, 3 különböző teszttel mindhárom halvány + lett, és nem is az első vizeletből teszteltem, csak az utolsót. Ma voltam ultrahangon és semmit sem láttak :( Talán korán mentem, vagy mégsem vagyok terhes? Mi bajom lehet akkor? Minden tünetem megvan, borzasztó mell érzékenység, ritka émelygés, testápoló szerű folyás. Jah, és nem képzelem be, mert nem terveztünk még babát. Kérlek segítsetek!!!
2008. okt. 1. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos nem mondott semmi biztatót?Nem hívott vissza 1-2hét múlva ismételt ultrahangra?
2008. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már tegnap a vizsgálaton azt mondta a doki hogy ma az ultrahang sem biztos hogy kimutatja mert fiatal terhesség lehet. 1 hét múlva kell visszamennem újabb UH-ra. De aggódom... nagyon.
2008. okt. 1. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj!!!Ha teszt is azt mutatja,akkor semmi gond. Csak még nagyon korán mentél. Elmaradt mensi után kb.3-4hétre érdemes menni. Akkor már mindent látnak!

Problémamentes terhességet kívánok!

2008. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem megnyugodhatsz. Én is azonnal rohantam dokihoz, amikor pozitívat teszteltem, és nem látott még semmit. Egy hét múlva viszont már egyértelműen látta a petezsákot. :-)
2008. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarlak elkeseríteni, de nekem 1 hetet késett, 4 pozitív teszt után mentem orvoshoz. Ő sem látott semmit, de bíztatott, hogy biztos még fiatal terhesség. Jövő héten kellet volna mennem vérvételre, de közben megjött. Nem hiszem, hoggy a tesztek hazudtak, tüneteim is voltak, de valami gond mégis volt.
2008. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!