Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a tesztem,...

Pozitív lett a tesztem, halványan. Attól még lehet, hgogy nincs baba?

Figyelt kérdés
Gabriellel teszteltem. Felhívtam a dokimat, mert egy kicsit rózsaszines vérzésem van. Azt mondta pihenjek, meg holnap vigyek hozzá egy reggeli tesztet. Hétvégén két napig véreztem. Azt mondta, ha halvány a teszt, akkor nem biztos, hogy baba! Akkor mi? A múlt héten is + volt, de akkor még halványabban! Kicsit kivagyok!
2008. okt. 1. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A pozitív az pozitív. Mióta késett?
2008. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól, hogy halvány attól még lehet baba. lehet, hogy csak nem akarta hogy beleéld magad bár ilyenről még nem hallottam, nyugodj meg és tesztelj reggel remélem szerencsével jársz.
2008. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem késett. Hamarabb jött meg, és csak két napig volt meg. A teszt előtte és utána is + volt! Nem volt se darabos, se sok.
2008. okt. 1. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha előtte és utánna is 3 akkor ott már van valami
2008. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocs +at akartam a 3helyett,

az előző válaszoló.

2008. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!