Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a hőleesés a beágyazódás...

Lehet a hőleesés a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

Én már hallottam ilyet, hogy a beágyazódáskor leesik a hő!SZERINTETEK????

Szoktam mérni a reggeli hőmet, de most 3-4 nappal mensi előtt lejebb ment a hőm(36,5-re).Ma vagyok a 26.napon.Amikor mensi van akkor 36,2-3 ra szokott leesni.

A hasam fájdogál már 1,5 hete,meg a cicim is nagyon.(mondjuk a acickó mindíg szokott mensi előtt)

Szerintetek van még esély rá, hogy felmegy a hőm és babás vagyok?


2007. nov. 15. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Én még nem hallottam,de az nem jelenti azt hogy nincs is!

Ugyanannyi esélyed van babára mint a mensire.

2007. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Szerintem nem vársz kisbabát. A hőmérséklet a mensi előtt 24-48 órával szokott csökkeni. Akkor lehet terhességre gondolni ha a hőmérséklet 37 C körül marad. Bár hallottunk már különleges esetekről.
2007. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Szerintem,nem vagy terhes. Azért is esett le a hömérsékleted. Ez a hö esés jelzi hogy megfog jönni a mensid.
2007. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Szia én 4 napja tudom,hogy biztos van baba és folyamatos hőem,volt egy pár napig..reggel aztán nem tudom mert nem nagyon merültem el ebben.Szerintem a szervezetem tudja mit kell csin.az sem jó ha állandóan figyeled magadat.Ne erőltesd a dolgokat jön az a baba amikor könnyen veszed a dolgokat.De tudod mikor vársz valamire annyál hosszabb idő,hogy eljöjjön.Sok sikert:)
2007. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!