Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pé után 9. napi hőleesés...

A pé után 9. napi hőleesés mit jelent? Már a mensit, vagy lehet a beágyazódás is?

Figyelt kérdés

itt a diagramom, az átlaghőmet ne vegyétek figyelembe, mert nem mértem a ciklus első felében.Amúgy az átlaghőm 36,3-36,4 szokott lenni.

a 22 .ciklusnapon is lejebb volt a hőm és este nagyon nyilalgatott, görcsölt a pocim, akkor azt hittem az lehetett a beágyazódás, de most már kezdek elkeseredni, hogy megint meg fog jönni:(:(


2008. júl. 27. 08:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

hop a görbém lemaradt:


[link]

2008. júl. 27. 08:22
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a mensi lesz, mert a hőnek fent kéne maradnia, de azért tesztelj ha nem jön meg, hátha te is kivétel vagy, mert nekem fel sem ment a hőm.
2008. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és akkor az normális, ha pont pé-kor szinte inden nap együtt voltunk, egy napot hagytunk ki és megjön???miért nem lesz baba????
2008. júl. 27. 10:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Még várd azért ki a végét, nem biztos, hogy nem lesz.

Az meg, hogy összejöjjön, egészséges pároknál is 30% havonta, még ha a legjobb időbe is vagytok együtt.

Sajna ez van. Nyugodj meg ok?! Puszi:)

(egy 21 hónapja próbálkozó)

2008. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem is értem hogy bírod ki...21 hónap....:(:(ez annyira szomorú...én minde hónapban reménykedem, de mindíg megjön..pedig most olyan szép volt a görbém:(
2008. júl. 27. 11:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok..én két évig jártam kezelésre ezmiatt , de miután már "gyógyult" lettem akkor sem rögtön jött össze, igazából összesen 2 és fél évembe került.

Sok sikert és türelmet!

2008. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne add fel!Láttad volna az én görbémet!Mensi napja előtt hol 36,8 volt hol 37 pedig akkor már babás voltam. Ti meg jól besűrítettétek az eggyüttléteket, lehet babó is belőle!nekem pl. nem félidőben volt pém mint kiderült, hanem jóval előtte!Írj ide vissza, hogy mi lett veled,ok?Drukkolok!
2008. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szia! Hol méred a hőmérsékletedet? Amikor végbélben mértem állandó 37 C mutatott peteérés után. Mióta a dokim a szájban nyelv alatti mérést javasolta azota olyan a görbén mint a Tied. Nálam ugyan kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem, aug. elején megyek egy dokihoz ezért.
2008. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatásokat!Aholnapi hőmből kiderül mi lesz...ha felugrik, akkor még van esélyem babaóra:):)

amúgy nyelvem alatt mérem, digitálissal...

igaz nem percre pontosan azonos időben, de igyekszem minden reggel ugyanakkor mérni.../csak a cicám mindíg felkelt korán és nem tudok visszaaludni:(/

de a mai a tegnapi méréshez képest nem volt korán..sőtt inkább tegnap mértem kicsit korábban..

2008. júl. 27. 18:02
 10/14 A kérdező kommentje:
ja meg ugye, így csalóka az a diagramm, mert ugye be van rajzolva zölddel az átlaghő, ami normál esetben nem ennyi...és ez is ront a képen, de ha a 36,3-36,4(valós átlaghőm)hez képzeljük az a vonalat, ami oda is való(én hülye, hogy nem mértem az első felében, mert már elegem volt és feladtam, azán mégis...)akkor már nem is olyan vészes a helyzet:))
2008. júl. 27. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!