Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folytassam a fogamzásgátló...

Folytassam a fogamzásgátló szedését, ha lehet, hogy terhes vagyok, de a teszt negatív?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem, nem szoptatok. A 6 hetes kontrollon fogamzásgátlót írt fel a doki. A mostani levélből elfelejtettem bevenni 3 db tablettát, máshogy nem védekeztünk. Most a gyógyszerszünetben nem jött meg a menstruációm, ma kéne kezdenem szedni az újabb levél gyógyszert. A terhességi teszt negatív lett ma reggel, de az előző terhességemnél is csak 10 nap késés után teszteltem pozitívat. Kezdjem szedni ma a gyógyszert vagy sem?
2016. aug. 2. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosodat és öt kérdezd meg.
2016. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ki van kapcsolva. A kórházban is kerestem telefonon, de azt mondták külföldön nyaral.
2016. aug. 2. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szedd, ha mégsem vagy terhes, akkor csak simán "szünetet" tartottál 1 hónapot. Kibírtok ennyit gumival.

Ha meg terhes vagy, akkor így jobb, ha nem szeded.


Ha nem szeretnél gyereket, védekezz rendesen. Ha ezt nem teszed, akkor esemény utáni. De ilyet, hogy kihagyod a tablettát, és máshogy sem védekezel...

2016. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!