Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasszurkám meg megjön érzésem...

Hasszurkám meg megjön érzésem van már 1hete (4-re nem várom). Szinte mindenen el tudom bőni magam, és fáradékony vagyok, ingerült, hőhullám. A 36,7 reggeli hő kevés vagy lehet baba? Ja a melleim egyáltalán nem érzékenyek.

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek nagyon ígéretesek!!! A hőd nem kevés, nekem is csak 36,8 volt max, és volt baba!! Hétvégéig vigyázz magadra, pihizz és folsavat szedj, ha még nem szedsz!Mondjuk eleinte én csak pezsgőtabiként iszogattam, vagy multivitamint szedtem, aztán a pozitív teszt után a terhesvitamint csak... De ha sok gyümölcsöt meg zöldséget eszel, nem kell semmi plussz! A mellem nekem sem volt eleinte annyira érzékeny, meg most sem vészes. A lényeg, hogy próbálj többet pihenni, ami fáradékonyság miatt biztos nem esik a nehezedre! és ne emelgess sokat! Majd írj, hogy mi lett a teszt eredménye!!!
2008. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jaj annyira örülnék egy pocaklakónak. de 4.e még messze van,teszteljek vagy legyek türelemmel? fogok írni biztos ha megjön vagy ha pozitív a tesztem.
2008. szept. 29. 20:44
 3/16 A kérdező kommentje:
még annyi,néha belenyílal a "fájdalom" amugy meg érzem,hogy ott vannak a szerveim. meg olyan mintha fel lennék fújodva,de semmi olyat nem ettem.
2008. szept. 29. 21:02
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!Én hasonlóképen vagyok, mint te, tetem fel egy olyan kérdést, hogy terhes lehetek, vagy csak valami betegség lapang bennem? Nézd meg, miket írtam le, majdnem egyformák a tünetek. Nekem is vannak hőhullámaim, fáradékony vagyok, essténként meg egyenesen rosszul vagyok, hányingerem van, napról napra erősebb. Ha betegség lenne, akkor nem lapangna bennem már 4 napja, már csak eljutottam volna valamilyen betegséghez, nem?

De nem, minden nap ugyanaz, én 5-re nem várom, és szerintem lehet, hogy tesztelek egyet holnap, ha neg., akor meg hétvégén, vagy hétfőn. Végülis veszíteni nem vesztek, mert ha nem vagyok terhes, akor egy alapos kivizsgáláson kell részt venne, mert ezek a tünetek nem normálisak, és remélem ennyi mindent nem csak bebeszélek. Írd meg légyszi, hogy veled mizu?

2008. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
remélem a tüneteid a terhességre és nem másra utalnak. ma megyek és csinálok egy tesztet mert már nem bírok várni,majd megírom mi lett.
2008. szept. 30. 08:10
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! Na csináltál tesztet? Én is hasonlókat tapasztalok és vasárnapra nem várnám! Mindenképp írd meg hogy mi lett!

Szorítok!

2008. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én is remélem, hogy babás vagyok és nem beteg, mert akkor komoly bajom lehet. És ráadásul még azt is ki kell deríteni, hogy mi. Vizsgálatok sorozata. Mert különben miért feszítene ennyire a hasam, a petefészkeimet érzem! A ma reggeli testhőm 36,5 volt, de azt hozzá kell tennem, hogy nekem alapban 36,1-36,2 szokott lenni. Tehát valamennyit ment fel. De mondjuk a mensi még egy hét kb. Drukkolok, majd írd meg, hogy mi lett az eredmény. Az már nekem is lehet jó jel.
2008. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát sajnos a teszt negatív:((((((( ez nagyon elkeserít de még reménykedem...ez a 28.napom és még mindig mindjárt megjön érzésem van. szerintetek?
2008. szept. 30. 09:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok! Szerintem ez még nem jelent semmit, csak korán teszteltél. Még nincs annyi hcg a szervezetedben. Remélem, hogy a teszt nem mutatta még ki és tényleg babás vagy. Szerintem ismételd majd meg egy pá nap múlva, ha addig nem jön meg. De kívánom neked, hogy ne jöjjön.Attól még lehet mindjárt megjön érzésed, hogy nem fog megjönni. Reggeli hődet nem mérted? Nem esett le, mert akkor az már tényleg nem jót jelent. Továbbra is szorítok, még van remény! Majd én is megírom, hogy velem mi lett!
2008. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:9köszi a bíztató szavakat,hasonló jókat kívánok neked és szorítok. sajna nem mértem majd holnap reggel megmérem. várom,h veled mi lesz ill. a teszttel. szorítok:)
2008. szept. 30. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!