Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 4 hetes terhesség vetélése...

Egy 4 hetes terhesség vetélése esetén még meddig mutatja ki a teszt a HCG-t a szervezetben?

Figyelt kérdés
Ha nem biztos hogy terhes voltam, de a vérzés erőssége vetélésre utal, mi a teendő. Darabos, görcsös , erős a vérzésem. De nem tudom, terhes voltam e.
2008. szept. 29. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ma még igen! Szerintem ne nézd meg, ne néz vissza csak előre és próbáld meg legközelebb. Kitartás és türelem!
2008. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha tovább tart a vérzés mint a mensid szokott akkor keresd föl a dokit. Ha belázasodnál akkor irány a kórház, de ha rendben lezajlik a vérzés akkor nincs vele teendő.
2008. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első természetesen induló mensi lehet a határidő, de ha rosszul vagy, ha nem nézesd meg a dokival, mert lehet kell egy tisztítás, hogy ne mérgeződj..

Sok sikert a továbbiakhoz!!!

2008. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy vetélés volt. Én is tapasztaltam ilyet a múlt hónapban, majd elmentem dokihoz, aki UH-n megvizsgált és közölte, hogy ha vetélés lett volna, akkor most a méhnyálkahártya felszíne más milyen lenne.

Szóval nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolnod, illetve ha félsz ettől, akkor menj el dokihoz! Sok sikert!

2008. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy kb 4 cm -es lepénydarab egyben, + kisebb darabok. Ilyen még soha nem volt. Ezért gondoltam vetélésre.
2008. szept. 29. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Még ne aggódj semmiért,írány az orvos...

Egy barátnőm,ugyanezen ment keresztül,kijött a wc-ről és közölte elvetélt...Ezeket látta amit te,ma már nagylány lett az a kislány akiről azt hittük,elment tőlünk...Fel a fejjel,de ha esetleg rossz választ kapsz,nehogy elkeseredj mert akkor lehet jobb is,hogy így történt(lehet nem volt teljesen egészséges vagy bármire lehet gondolni.)Ezek után csak jó jöhet!!!!!!!!Drukkolok.

Sziaaaaaaaaaa

2008. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság! 4 hetesen még ekkora méhlepény nem is lehet. Ez egyszerűen egy alvadt vér és levált nyálkahártya darabka-gondolom reggel csusszant ki mert a fekvéstől összeállt és megalvadt a hüvelyben. Azért csak menjél el dokihoz, mert szerintem amíg ő nem mondja neked, hogy nem vetélés volt, addig ezen fogsz rágódni-így nehezebb lesz újra próbálkozni és hinni, hogy sikerűl.
2008. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!