Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előváladékban van-e egyálta...

Az előváladékban van-e egyáltalán spermium és ha igen akkor mennyi?

Figyelt kérdés

Elolvastam a kommenteket ebben a threadben:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


de valahogy az az érzésem, hogy minden kommentelő csak az érzéseire hagyatkozva vagy csak innen-onnan összeolvasott infók alapján szólt hozzá a kérdéshez. Tud valaki linket arról, hogy kizárólag előváladékban mérték-e a spermiumok számát? Ha igen, akkor mennyi van benne?


Mert szerintem megszakításos módszerrel 2 esetben lehet terhes a nő:

1. előtte már szexeltek, és a férfi nem mosta meg a hímvesszőjét kívülről vagy nem vizelt (a vizelet kimossa és megöli a maradék spermiumokat a húgycsőből)

2. a férfi nem húzta ki időben, miközben azt hiszi...


Én úgy tudom: amíg nincs ejakuláció addig csak a Cowper-mirigyek váladéka jelenik meg a hímvessző végén... amikor a férfi ejakulál akkor mossák bele a húgycsőbe a váladékaikat a

- herék

- ondóhólyag

- prosztata


2016. júl. 20. 10:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a tanulmány legnagyobb igazsága ez:


It would appear from our study that some men repeatedly leak sperm in their pre-ejaculatory fluid while others do not.


Embere válogatja... valaki szivárogtat spermiumokat még elélvezés előtt, mások nem... szóval biztosra nem lehet menni

2016. júl. 20. 13:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 éven keresztül bevált, utána másra váltottunk... 29L
2016. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!