Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, mi a véleményetek?...

Lányok, mi a véleményetek? Egészségügyi probléma? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Tudom ez a kérdés nem ide illik, de itt kapok normális válaszokat, mert már nemtudom mi lehet a bajom:(

17 éves lány vagyok, van egy 20 éves barátom.

Nem még nem feküdtünk le egymással, nem is tervezzük, lassan 6 hónapja járunk.

Én még szűz vagyok, nem voltam még együtt fiúval sehogy!

A barátommal szoktunk pettingelni, én neki csak kézzel csinálom, ő nekem nyelvvel néha újjal, de gyengéden.

Mielőtt hozzám érne előtte 2x elmegy alaposan kezet mosni, meg is szagoltatja velem hogy szappan illatú, és nedves is.

Szóval az elmúlt napokban viszont kicsit összekaptunk, le is dobtam magamról 4 kilót 9 nap alatt, a mai napig alig eszem, csak pár falatot, nem iszom rendesen folyadékot sem, mellette stresszelek.

A baj az, hogy tegnap kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de nem jött meg.

Én nagyon félek hogy mivan ha terhes lettem, de a barátom mondta hogy ez teljesen ki van zárva, hiszen 1.higiénikusak vagyunk 2.nem feküdtünk le 3.azért az újja meg a nyelve nem termel spermát

Oké igaza van, de már annyira ideges vagyok amiatt, hogy nem jön meg, hogy szúr a hasam, ha megkivánok valami édességet vagy kaját, akkor egyből arra gondolok, hogy "Jézusom kívánós vagyok, akkor terhes is"

Szóval ez beteg már amit csinálok.

A hasam alja 2 napja érzékeny, ha megnyomom úgy feszül mint amikor megjön azelőtt.

A melleim nem fájnak, nem vagyok rosszul.

De nem jön meg.

nagyon félek, és be vagyok pánikolva, hogy mi lehet a baj, hogy nem jön a dolog, tegnap kellett volna.

Esetleg ti mire gondoltok mitől késhet, meg fog jönni...??

Ugye terhes tényleg nem lehetek szüzen, főleg ha steril a keze..?


2010. ápr. 15. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
a keze baromira nem steril egy kézmosástól, de terhes nem vagy...stresszes az vagy, épp ezért nem jön meg + húzz el a nőgyógyászodhoz, mert lehet elkaptál valami fertőzést
2010. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a sterilt nem orvosi sterilségre értettem.

Csak olyan szintre, hogy a keze spermamentes... és nincs rajta cucc amitől teherbe lehet esni, főleg ha a dolog előtt 2x-3x is megmossa alaposan.

2010. ápr. 15. 16:33
 3/11 anonim válasza:
100%
A stressz miatt késik,de ne aggódj,hamarosan megjön.nem kell nőgyógyászhoz menned,mert szerintem semmi bajod,és fertőzésed sincs.nyugodj le 1 kicsit,igyál többet,és ne parázz.nincs baj.
2010. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
nem lehetsz terhes, ne stresszelj, azért nem jön meg, mert szét aggódod magad... nyugi, nyugi, semmi bajod!...tutira nem vagy terhes, meg fog jönni, csak ne aggodalmaskodj!
2010. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
sperma tuti nincs a kezén, de gondolom a körme alatt a bacikat, gombákat nem mosta ki....terhes nem vagy az tuti, de fertőzést összeszedhettél (pláne orális szex alatt, de akár a körme alatti piszoktól is)...de nagy esélye van, hogy csak stresszes vagy
2010. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Egy 17 éves lányról beszélünk.Szerintem segítenünk kéne,nem sértegetni.Mit vártok egy tapasztalatlan tinitől?
2010. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj le, csak az idegeskedéstől van. Magad is írtad, hogy az utóbbi időben leadtál 4 kilót mert összekaptatok. Egy héten belül meg fog jönni. Amit csináltok az egészen normális, semmilyen steril kéz nem kell ahhoz, teljesen elég a kézmosás. Ha így folytatod, elriasztod magadtól a fiúkat (csak jó tanács). Tehát nyugi (a te idődben én is ilyen voltam, csak akkor sajnos nem volt internet).

38N

2010. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kedves válaszokat:)

akkor lehiggadok és várom...:)

2010. ápr. 15. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Teljesn biztos, hogy nem vagy terhes, csak a stressztől késik.

AKi pedig ezt írta:

"Álvemhes vagy, mint a szuka kutyák.

Annyira antipatikus az, aki ennyire stresszelős. Sosem kéne ilyen lány." - az szerintem egy tizenéves, max. huszas éveinek elején járó kanos srác, akinek könnyebb az élet, ha, ahogy mondani szokták "bevállalós" csajt dughat... hisz őt nem fogja terhelni semmi felelősség, majd szépen továbbáll, ha gáz van. Na nekem meg ilyen lelketlen farok pasi nem kéne, az holtbiztos.


Természetes, hogy aggódsz, de ahogy megnyugszol, meg fog jönni!


27L

2010. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Tizenévesen én is sokszor paráztam ezen, még ha tudtam, hogy lehetetlen is a dolog.A stressz, idegeskedés, és a veszekedés lehet az oka a mensid késésének.Na meg a nem evés, és kevés folyadék.Ha emelett semmi testi panaszod nincs (hüvelyi fájdalom, több folyás, alhasi, petefészek táji fájdalom) akkor nyugodj meg és akkor majd jön a mensid is.

26 éves kismama

2010. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!