Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet a görbémből kiolvasni?

Mit lehet a görbémből kiolvasni?

Figyelt kérdés

[link]


A mellem feszül,de nem fáj és van egy kis folyásom is,olyan krémes.


2008. szept. 28. 14:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2008. szept. 28. 14:35
 2/12 anonim ***** válasza:

azt mindenképpen hogy nagyon kevés alkalommal vagytok együtt a pároddal szerintem ha babát szeretnétekakkor egy kicsit sűrübben legyetek együtt és szeressétek egymást de ne csaka baba akarása miatt


bocsi hogy ezt irtam de az sem jó ha csak akkor vagyotk együtt mikor éppen azt gondolod hgoy a peteérésed van

2008. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor vagyunk együtt,amikor tudunk,hiszen kéthetente látom és most örültem,hogy pont jókor volt itthon.
2008. szept. 28. 14:47
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom hogy ilyen kevés alkalommal látod de ez nem tezs jót a babaprojektnek, ha ababa meglenne akkor is ilyen "sűrűn" látnátok egymást?
2008. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos igen,egy darabig biztos,vagyis jövő karácsonyig.Mert építkezünk és "miattunk" dolgozik kint. Már 9hónapja próbálkozunk,de így nehezebb.

Aranyos vagy,hogy írtál,köszönöm!

Szerinted van esély?

2008. szept. 28. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:

hát esély mindig van cska az a baj hogy benend ezek az együttlétek valószínüleg nagyon görcsösek mert nagoyn akaroddd a babát és ez nem jó mert lelkileg nagyon lehet befolyásolni


DE MINDEN LEHTSÉGES SZORÍTOK HOGY SIKERÜLJÖN


próbálj meg nem a babaakarásra gondolni mikor.....


tudom hogy ez nagoyn nehéz nem arra gondolni de azért próbálkozni lehet


amúgy nekem éppen ma jött meg pedig nagoyn nem vártam



(én is hasonló cipőben vagyok mint te)

2008. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:( Miért?Ti is keveset taliztok?


Az az egy szerencsém van,hogy mikor együtt vagyunk,eszembe se jut a baba,de amúgy ez teszi ki napjaimat.

2008. szept. 28. 15:22
 8/12 anonim ***** válasza:
nem mi szerencsére mindig együtt lehetünk csak nekem meg az eszem van folyton ott élevezem nagoyn mikor együtt vagyunk de mégis állandóan a babára gondolok már van két kislányom meg volt 3 vetélésem és ezért izglok
2008. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sok sikert kívánok neked! Remélem hamarosan babás leszel!!!!!

Te legalább előnyben vagy,van két kislányod!!!

2008. szept. 28. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Szerintem a 21. napon lehetett a peteérésed. Bár nekem a tojásfehérje folyás mindig megelőzi a peteérést.
2008. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!