Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete nem jön meg a menstruác...

1 hete nem jön meg a menstruációm, fájnak a melleim de iszonyatosan. A tesztem negatív lett. Mi lehet az oka hogy nem jön meg?

Figyelt kérdés
Az orvosomat csak hétfőn tudom hívni, de már nagyon aggódok. A tesztet csütörtökön csináltam. Help!!
2008. szept. 28. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismételd meg a tesztet!
2008. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen érzékenységű tesztet csináltál. Pl egy Clearblue teszt, ( ami mellesleg a legdrágább!) még valószínűleg nem mutatta volna ki, míg pl. egy 20-as érzékenységű gabriel már minden bizonnyal pozitív, ha tényleg van baba.


De az is lehet, hogy az ovulációd a szokottnál később volt, így még igazából nem is késik. ( ha pl egy héttel később ovuláltál a szokottnál. )

2008. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Múlt vasárnap kellett volna megjönnie, de semmi. Csütörtökön csináltam a tesztet, tehát 4 napos késésnél. Gravi-HCG teszt volt. A mensim mindig rendszeres volt.
2008. szept. 28. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
tesztelj még egyszer.
2008. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg még tesztelni nem tudom, hogy babát akarsz e, de ne idegeskedj mert ha babás vagy sokat árthatsz neki.
2008. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!