Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés óta most jött meg a...

Szülés óta most jött meg a menstruációm. Másnak is nagy mennyiségben jött meg először? Vvalamint a bal mellem iszonyatosan fáj, szinte alig birom a karomat felemelni, ez mennyire természetes?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szülés óta sokkal erősebb a mensim. 2 hó után jött meg. A mell fájdalom viszont nem hinném hogy természetes. Szoptatsz? Nincs becsomósodva a cici? Erre tudok gondolni,mert nekem mensikor mindig több a tejcim,és szerencsére a lányom nem érez változást. Anyósom mondta hogy a párom el sem fogadta onnantól kezdve még a főzeléket sem amiben anyatej volt.
2010. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak fél éves koráig tudtam rendesen szoptatni, minden cseppért megszenvedtem... Most 9 hós, nem szopik már, de komfort és nyugtató cicike van, annyi mindig csurgott, csepegett neki. Egyébként most reggel is úgy éreztem, mintha több lett volna benne, a tápszernek is csak a felét tudta megenni. (Örülnék,ha visszajönne valamennyire a tejcsi :D, de iszonyatosan fáj.... )
2010. márc. 28. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:

próbáld sűrűbben rárakni a cicire,hátha akkor csökken a fájdalom. Bár lehet hogy a hormonok miatt fáj hogy most jött meg,nem lehet tudni,remélem hamar redbe jön! :)

Első voltam .

2010. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Mára már enyhült, de úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger... :S
2010. márc. 29. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!