Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma már a 31. napon vagyok...

Ma már a 31. napon vagyok (26-28 naposak szoktak lenni) Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés

Van néhány adatom!


Tudom, természetanyánk, nem túl számolgatós,:)) de érdekelne a TÉNYLEG HOZZÁÉRTŐK VÉLEMÉNYE!!!

Elvileg babát szeretnénk.


Hosszú idő óta ez az első ilyen ciklusom:

MINDÍG 11 nap a luteális fázisom (pé-től mensiig) és az utolsó 4 hónapban 26-28 napos ciklusaim voltak...ma már a 31.napon vagyok és semmi, hőm nem túl jó.


Szerintetek?


Elvileg 18.ciklusnapon(cn)lefekvés előtt nagyon alacsony volt a hőm(ugye ez nem látszik a görbémen)de már nagyon régóta hőmérőzöm, ezért gondolom, hogy ez mutathatta a peteérést.

Viszont nem ment fel rögtön a hőm, csak pár napra rá...


Elvileg 11.dpo(luteális fázisom 11.napján)vagyok ma..Így holnap nem kellene megjönnie, de SEMMI előjele nincs a mensinek.

Már így is 3 napot késik minimum, utolsó esélyt holnapra adtam magamnak..ez a végső számolásom...lehet hogy mégkésőbb fog megjönni???


Mikorra ne várjam?

Nem értem, miért ilyen hosszú a ciklusom...tavaly volt egyszer egy 31 napos ciklusom.ennyi.

Szóval mindíg 11 dpo-m van, csak jó lenne tudni, hogy ma hányadik dpo-n vagyok!!!

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!Mikor fog megjönni????


ja egy kis segítség, ami elég hiányos, de segít a számolásban

[link]


2008. szept. 27. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Jókor volttaok együtt, én úgy nézem a görbéről, szóval esélyes a baba! A feltételezett peteérés után 14nappal már lehet tesztelni. Szerintem, várj egy-két napot még esetleg, és utána tesztelj!
2008. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


ma állás, persze mensi sehol

2008. szept. 28. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:

maradt fent a hőd... szerintem baba.

1. válaszoló

2008. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bár úgy lenne, holnap du veszek tesztet és akkor kedden reggel megcsinálom, ha addíg nem történik semmi
2008. szept. 28. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!