Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem teszteltem. A pé óta...

Még nem teszteltem. A pé óta 14 nap telt el (ov. Teszt+hasszurka+folyás). Még nem jött meg. Lehet hogy sikerütl?

Figyelt kérdés

Pár napja érzem, hogy nagyon fáradt vagyok, alig bírok dolgozni, reggelente és délután néha hányinger tör rám. A cicijeimet most kezdem érezni, mintha kezdene duzzadni és mikor a párom átölel elég kellemetlen érzés. Néha még a mellbimbóm is fáj. Menzi előtt soha nem szokott fájni a cicim. A hasam pé óta szurkál de msotmár középen is. A folyásom tojásfehérje és bővebb picit mint szokott de nem sok, néha nyúlós.

Lehet hogy baba lesz?


2008. szept. 27. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is,szívből kívánom,hogy baba legyen.

Én hasonló helyzetben vagyok,csak Te előrébb jársz. Nekem 21-én volt pém. A mellembe feszítő érzés van és nekem is van folyásom. Pedig nem szokott,nem értem. :(

Nekem a mellem pé-kor fájt.

A hasam is szokott szurkálni.

Mikor tesztelsz?Szerintem lassan lehetne.

Sok sikert kívánok és kérlek írd meg,mi volt.

2008. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Remélem hogy Neked is baba lesz és nekem is!


Ma kértem a férjemet hogy ha jön hazafelé a DM-ben vegyen egy tesztet. Lehet hogy reggel megcsinálom, bár még várnék vele, de lehet hogy nem bírom ki.

Ha megcsinálom mindenképp megírom!!! Te is írj ha van valami fejlemény!!!

2008. szept. 27. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 14 napja volt pé, akkor már lehet tesztelni, mert a beágyazódás megtörténhetett és azóta pedig van hcg.
2008. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


nagyon izgulok! Reggel írj! SOK SIKERT!!!!!!!És két csíkot kívánok!

2008. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!