Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt szakértők! Ha...

Ovulációs teszt szakértők! Ha tegnap már halványan látszódott a tesztcsík, de még mindig halványabb volt mint a controlcsík, akkor ma már erősebbnek kellene lenni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. nekem egy halvány nap volt, egy erős, utána megint egy halvány. majd nega
2010. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél, de egyénenként is lehet más. Nekem volt olyan hónap, amikor fokozatosan erősödött, és volt olyan, amikor egyik nap alig látszott, és másnap hirtelen annyira pozitív lett, hogy erősebb lett mint a kontrollcsík.
2010. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam egyik nap halvány,másnap erős a c-al megegyező,köv. nap már csak egy csík van.az erősebb pozi napon voltunk együtt,abban a hónapban csak akkor egyszer.Itt van a pocimban az eredménye.7 hetes km.
2010. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Az utolsó válaszolónak gratulálok :).

Remélem nekünk is sikerülni fog.

2010. ápr. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!