Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megfelelő nap előtt egy...

A megfelelő nap előtt egy héttel a párom tüdőszűrőn volt. Sérülhettek az ivarsejtjei annak hatására?

Figyelt kérdés
Feleslegesen aggódom? Babát szeretnénk a párommal, dolgozunk a projekten. 9 napja volt peteérésem, ugyhogy most körömrágva várom az eredményt. A megfelelő nap előtt egy héttel a párom tüdőszűrőn volt. Sérülhettek az ivarsejtjei annak hatására? Igaz miekőtt a célért dolgoztunk volna egy alkalommal voltunk együtt, abből még biztosan nem lehetett pocaklakó.( elnézést a szóhasználatért, de azt kiürítette)
2007. nov. 14. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A tüdejét röntgenezték, nem a lába közét. Addig el sem ér a röntgengép, emiatt tuti fölöslegesen rágod a körmöd. És amiatt sem kéne, hogy lesz-e baba, vagy sem, mert ha nem, baromi nagyon csalódsz és ez egyre rosszabb lesz csak. Próbálj meg úgy élni , mint "annak előtte" és ne görcsölj ennyit a dolgon. -tudom, ezt könnyű mondani, de hidd el, többet használ..
2007. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legnagyobb hibát követitek el. Nagyon görcsösen akarjátok, és mindenáron, de már, de azonnal. Minden gondolatotok ekörül forog... Tudom milyen érzés, mert én is ezt csináltam. Több mint másfél évet vártunk, mire összejött a baba és most 8 hetes vagyok. Állandóan néztem a peteérést tesztekkel, tartottam otthon terhességit, és aznap csináltam, mikor meg kellett volna jönnie... Ez már beteges volt. Kérlek vigyázz arra, hogy sohasem legyél olyan, mint én voltam. Az agyban egy olyan negatív gátlás jön létre, amitől tuti hogy nem fog összejönni a bébi. Nagyon szurkolok nektek, tudom milyen érzés, de próbáljátok a természetre bízni magatokat. A baba csak akkor fog leszületni, amikor ő akar. És ha ő jövő februárban akar, akkor ti hiába görcsöltök, nem fog leszületni. Nyugi, nyugi, nyugi....
2007. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, mi is görcsösen akartunk babát kb.1 évig. Nem tudtam, mi lehet a baj. Igaz mindenki azt mondta, hogy bízzuk a véletlenre, de aki annyira szeretne már gyereket, annak lehet beszélni! És tényleg így lett! Augusztusban nálunk nyaralt a két keresztfiam, a nővéremék is hazalátogattak 1hétre, teraszt építettünk, és elfelejtettem foglalkozni a gyermekvállalással. Szeptemberben már nem jött meg, és most 13 hetes terhes vagyok! Úgyhogy kitartás, és nyugi!!!
2007. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Énis ugyan ilyen görcsösen akartam,de nem hittem benne,ugyanis nem átlagos a testsúlyom,és azt hallottam hogy nekik nehezebben megy,meg egyéb problémáim is voltak anno.Szóval minden nap rajta voltunk a témán,és enyhe tulzással naponta vettem a terhességi teszteket annyira vágytam rá.Első próbálkozásunk volt,tehát nem tudom hosszabb idő alatt mit szoktak tenni.Na tehát a 27-dik születésnapomon pontosan,reggel az első pisilésnél egy kimondottan férre tett tesztet kipróbáltam,és ott volt a piros csík.A helyzet az nem hittem el.Csak vissza feküdtem és gondolkodtam igaz e.Hát azóta a 13 hétben járok:)

Ne aggódj,ha nekem sikerült neked is fog./nem vagyok túl szerencsés enber/

2007. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!