Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek a dokihoz?

Mikor menjek a dokihoz?

Figyelt kérdés
Mikor menjek a dokihoz? Clostit irt fel! Ugy mondta hogy ha megjön (megjött szept.24-én), akkora menzim 3.napjától (szept.26) kezdjem el szedni a clostit,de azt a bajh. nem tudom h. mikor menjek, mert valami 8 valamit mondott, hogy most 8.-dik napra a menzimtől? Vagy(azaz okt.1-jén), vagy a 8. tabletta utántól (vagyis szept.26tól számitva 1. tabletta), azaz okt.3-án menjek? szerintetek? Csak mert ez utóbbi nem lesz már arra késő hogy megnézze a peteérés-eredményt? Kérlek irjatok meg mikor kell mennem! Clostisok ti jobban tudjatok! Köszönöm!
2008. szept. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokidat! Nem fog megharagudni!
2008. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem, a menzitől a 8. napon menj, de tényleg az a biztos, ha felhívod!!
2008. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ciklusod harmadik napjától kell elkezdeni a szedést, 5 napon keresztül, arra értette a 8 napot, hogy elvileg akkor kell majd az utolsót bevenned! Én is szedtem, most várom a hatást.
2008. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló vagyok megint! Ha beszedted, akkor elvileg a 10. naptól kell majd ultrahanggal elllenőriznie a dokidnak, hogy van-e petéd, és hogy megfelelő nagyságú-e, valamint hogy megreped-e! Ha nem reped meg magától, megrepeszti! Ja, és azért is kell ellenőrizni, mert a Clostytól becisztásodhatsz!
2008. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!