Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit kezdtem szedni,...

Clostit kezdtem szedni, tegnap az első tabit, ma a második, stb., de nem merem bevenni, mivel az éjjel 3 órán át csak hasmenésem volt, és ma is egy kevés reggel! Okozhatta ez?

Figyelt kérdés
A másik dolog meg muszaj bevennem, mert pénteken megyek dokihoz, megnézni a peteérést, de rossz hogy kinoz a hasmenés is! Nem tudom mi okozta a hasmenést! Lehetett a closti? Akik szedték irják le a véleményüket,és előre is köszi!
2008. szept. 27. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak azt tudom leírni hogy én is szedtem clostit és nem volt tőle ilyen panaszom, ettől függetlenül nem tudom hogy okoz e hasmenést, nézd meg a papírját, ott írhatják mellékhatásként:) de nem hiszem hogy hatással lenne a gyomorra.

2008. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia énis szedtem a clostilt elég sokáig is de ijet nem tapasztaltam szerintem sem a gyógyszer okozza a hasmenésedet.Szerintem attól nyugottan szedheted.
2008. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szió! én is clostis voltam, de nem volt hasonló tapasztalatom! DE ez nem jelenti azt, hogy nem lehetett attól, nezd meg a betegtajekoztatót.


érdekes, hogy sok kismama a szekrekedesre panaszkodik, szerintem vedd be, és jelezd a dokinak, h volt ilyened.

2008. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam mint te. Kb. a 2. closti nap olyan hasmenésem volt, hogy el kellett halasztanunk egy programot, mert órákig ültem a ..., tudod hol .... Viszont másnap minden ok volt és utána ilyen már nem fordult elő, pedig 3 hónapon túl vagyok, sajnos eredménytelenül. )))o:
2008. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!