Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé-kor vízszerű folyásnak...

Pé-kor vízszerű folyásnak kell lennie, vagy akkor milyen szokott lenni?

Figyelt kérdés

A pé nálam kiszámíthatatlan, rendszertelen a ciklusom,19-től fehér, ragacsos folyásom volt minden nap,25-én sötétbarna,26-án rózsaszín, krémes, m meg már megint fehér, ragacsos.

19-én hasszurkám is volt, 25-26-án meg egyenesen pocsékul éreztem magam, hasgörcs, hányinger, lázasnak éreztem magam. Ma már jól vagyok, de nincs szárazság, ahogy írták, hogy pé után az jön, hanem megvan a fehér folyásom megint. 13-án és 17-én voltunk csak együtt védekezés nélkül. ( természetesen babát szeretnénk) Azt is olvastam, hogy a pé-kor is barna, maszatos folyás lehet, de akkor nekem mi lehetett előtte az a fehéres-sárgás nyúlos folyás. Lehet kicsit túlbonyolítottam a helyzetet, de annyira nem értem én ezeket a dolgokat. Ovu naptár mindig máshova teszi a pé-t.


2008. szept. 27. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Pé-kor nyúlós, sűrű testápoló szerű krémes, vagy tojássárgájás folyás van, majd ezután lehet a vizes-folyós! Mensi előtt vagy nincs, vagy inkább vizes szokott lenni, illetve terhesség esetén marad a krémes, sűrű folyás, de ez sem mindenkinél figyelhető meg.

Nem kell számolgatni nagyon! pláne ha egyébként sem kiszámítható a peteérés ideje! Egyébként lehetséges, hogy az a barnás, majd rózsaszínes folyás volt a pé-d napja, akkor volt is sűrű folyásod, ahogy írtad. A másik: ha babát szeretnétek, akkor minek védekeztek? Amikor jól esik legyetek együtt, nem kell azért annyira kiszámolni, hogy csak ekkor, meg ekkor! Egyszerűen szeressétek egymást, érezzétek jól magatokat, ami nektek belefér! hidd el, idővel kikészülsz tőle, ha ilyen célzottan szeretkeztek! A pasik nem is szeretik az ilyet!

Nekem is így volt, nem nagyon tudtam előre kiszámolni, mikor lesz pé-m. Pedig még hőt is mértem, és azért úgy jobban látszott, persze inkább utólag, hogy mikor volt. De a baba akkor sikerült, amikor minden a véletlenre volt bízva! Én úgy láttam lelkileg kiborító ez a számolgatás! Lazíts, és szeress!!!

2008. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon kedves vagy, csak az a bajom, hogy nincs kit "szeressek", ugyanis a férjem külföldön dolgozik és 3 havonta jár haza, ezért nem védekezünk, csak akkor tudtunk együtt lenni, mikor most pár napra hazajött. Én is tudom, hogy nagyon kiborító ez a számolgatás, nagyon is egyetértek vled, de gondolj bele milyen rossz nekünk, hogy nagyon szeretnénk babát és 3 havonta van esélyünk "dolgozni " rajta. Én csak ezért számolgatok és nézegetem magam. Én is most már úgy gondolom, hogy 25-én volt a pé-m, csak nem értettem és most sem értem, hogy mi volt 19-től 24-ig az a fehér , sűrű, krémes folyás akkor, meg már ma is az van.És a pé-t kísérheti ekkora rosszullét, erős mensis görcs, hányinger, influenza szerű érzés? Lehet le kellene ülnöm a dokimmal ezt megbeszélni, mert ezt igy elég nehéz leírni, hogy valaki megértse. De a dokim meg ilyen szempontból nagyon laza, mert ő azt mondaná, hogy ez van, legyenek együtt amikor tudnak , aztán majd csak összejön.
2008. szept. 27. 15:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és 19-én is sűrű, tojásfehérje színű folyásom volt hasszurkával, akkor az mi volt, mert először azt gondoltam, hogy akkor van a pé-m, aztán kiszámoltam hogy 26-a körül kellene lennie barnának, akkor kéne lennie a beágyazódásnak, erre tényleg akkor volt is barna, viszont annyi mindent olvastam már , itt is , meg más oldalakon is szakértőktől, hogy teljesen össze vagyok keveredve.
2008. szept. 27. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon átérzem a helyzeted! Az én férjem is kint dolgozik és mi is szeretnénk babát. Már a hőmérőzésbe is belebolondultam. De most ugy néz ki,jókor volt itthon. Neked mikor volt az utolsó mensid? Nekem is van folyásom...
2008. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Szeptember 11-én, én meg a rendkívüli pé-ben reménykedek, hogy talán előbb volt,mióta abbahagytam a f.gátlót , azóta rendszertelen a ciklusom, addig 28 napos volt, azóta 28-32. Mint már írtam tegnap-tegnapelőtt barna folyásom volt és nagyon rosszul éreztem magam, előtte 6 napig fehéres-sárgás, most megint fehér, krémes. Nem tudom , én úgy érzem, hogy nekünk most nem jött össze. Októberben utazom a férjem után, de ahogy számolgattam pont megint akkor nem lesz jó, úgyhoyg marad a karácsony, amikor is 2 hétre jön haza, azt hiszem a "legjobbkor". Nektek szorítok, te mire nem várod? És milyen tüneteid vannak? Ha vannak már , persze.
2008. szept. 27. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Az első válaszoló vagyok. Nem akartalak megbántani, de félreértettem, amit írtál. Bocsi.

Sajnos rendszertelenebb ciklus mellett a pé elég kiszámíthatatlanná válik. Nekem is így volt, ráadásul sokáig tényleg semmi tünetem nem volt olyankor, még a folyásom sem nagyon mutatta. Szóval a fogigátló abbahagyása nekem bőven okozott problémát, meg cisztát is. Én pont emiatt a cisztás dolog miatt, plusz műtétem volt, mert nem múlt el magától, szóval emiatt kezdtem számolgatni, hőmérőzni, teázni, minden, amit el lehet képzelni. Persze semmi eredménnyel, és még normális mensim sem volt, szóval rendesen magam alá kerültem. Pedig a párom mindig bíztatott! Aztán vettem egy nagy levegőt és azt mondtam magamnak, hogy na most minden trükk nélkül leszünk együtt, és teljesen rábízzuk magunkat a természetre! És kb 2 ilyen hónap után jött a baba, csak ezért írtam, hogy lazíts, ne számolgass! A rendkívüli pé-hez elég lehet annyi, hogy hazajön a férjed, együtt vagytok, örültök egymásnak...

Így a tüneteid alapján azt mondom, hogy bizony 19-én lehetett a pé-d! Ezt a folyamatot kísérheti rosszullét, görcsös fájdalom, barnázás, akár kis vérzés is. Nekem annyira szúrkált néha, hogy menni alig bírtam! A beágyazódáskor megint csak lehet foltozás. egyébként ha most ilyen sűrű fehéres(esetleg fehéres-sárgás)ragacsosod van, az lehet, hogy jó. Nekem is ilyen volt, ill. van is még. és elég sok. Mikor nem kéne megjönnie?

2008. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Ugyan dehogy bántottál meg, hisz nem tudhatod, hogy éppen én hogy vagyok, mikor tudunk együtt lenni. Teljesen egyetértek veled abban, amit írtál, ha itthon lenne a férjem mi is csak "lazán" szeretnénk egymást. Olyan szinten össze vagyok zavarodva, lehet, hogy dokival járnék a legjobban, mert ide mire leírom, hogy mi történik, addigra senki nem fogja nagyon megérteni. 12-én volt az utolsó mensim első napja, nekem nagyon kevés vérzésem van, éjszaka pl. semmi. Ezért tudtunk együtt lenni 13-án is, és 17-én, amikorra már teljesen elmúlt. 19-én pedig volt , amit leírtam, egy kis hasszurka, meg a fehér folyás, ami 25-ig úgy is maradt csak kevesebb lett, gondoltam én, jó akkor ez lehetett a pé, 25-én , 26-án a barnázás, görcsökkel, rosszulléttel, azóta is rámjönnek ezek a görcsök, néha úgy érzem, hogy fel vagyok fázva, pedig nem , mert azt tudom, hogy milyen. De a barnázás elmúlt, azóta csak a petefészkeimet érzem, de nagyon. Meg egyfolytában pisilni járok. Viszont olvasgattam szakértőket és nagyon félek attól, hogy 25-én mégis csak a pé-m lehetett, 12-én volt a mensim első napja, úgyhogy most már teljesen el vagyok keseredve, azt gondolom, hogy várok még okt. 9 fele kéne megjönnie, de lehet csak 12-én, mert ahogy irtam elég kiszámíthahtatlan. A testhőm meg csak 36,5 volt reggel, az sem túl jó, mondjuk azt tudom, hogy nekem alapban alacsonyabb, 36,2 szokott lenni. Szóval már nem tudok semmit. És tényleg a rendkívüli pé-ben reménykedek, ami bekövetkezhetett 13-án, 17-én.
2008. szept. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!