Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előző 2 ciklusom 32napos...

Az előző 2 ciklusom 32napos volt. Ebben a hónapban 23. cnapon volt pé-em. Akkor most mikor kéne illetve nem kéne, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
Ha 32nappal számolok, akkor okt.1. De ez csak 10 napos luteáris szakasz, az nem túl rövid?A múlthónapban is annyi volt. Most iszom a cicka-palástfű teákat. Lehet most változni fog?
2008. szept. 27. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
10 napos luteális nagyon kevés...menj dokihoz...nekem csak 11 nap, arra még azt mondták lehet baba, de a 10 nap nagyon kevés
2008. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Normális esetben pé+13-14 nap a mensi ideje. Sztem a palástfű segíteni fog, ha nem is az első hónapban, mivel a gyógyteák kb. 3 hónap után éreztetik hatásukat. Ha azután sem javul, fordulj dokihoz, aki segíteni fog! Sok szerencsét!
2008. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor reménykedem és iszom tovább szorgalmasan:)
2008. szept. 27. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! 10 nap rövid lenne, minimum 12 napnak azért lennie kell a luteális fázisnak! Ha a 23.napon volt, akkor most valószínűleg hosszabb lesz a ciklusod.

a teáknak kell egy kis idő, amíg hatnak, azt mondják kb 2-3 hónap. Én pár hónap után csináltam egy hosszabb szünetet, és pont akkor hirtelen helyre is billent a ciklusom, és utána sikerült is a baba!!!

2008. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!