Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19cn. Fehéres sárgás folyás?...

19cn. Fehéres sárgás folyás? 26naposak a ciklusaim? A hom37folyamatosan.

Figyelt kérdés
Elvileg 19.èn volt pteèrèsem!20.-àn 18.àn egyutt voltunk apàrommal.Ez afolyàs lehet a baba jele vagy a mensiè:(?
2008. szept. 26. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet
2008. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a teszttel még pár napig ráérsz, de sosem baj ha van. Én is kb így vagyok mint Te csak nekem még nem szabályosak a ciklusaim (volt agy miss ab műtétem sajnos), de előtte mindig 28-29 naposak voltak a ciklusok. HA most visszaállt, akkor nekem is akkor volt pé-m. Várjuk együtt a hónap végét, oktber elejét. Írj majd hoyg mi van jó?

Én szorítok. Szia

2008. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is addigra nem várom, okt eleje, gondoltam csatlakozok. Nekem irták már azt, hogy terhességre utalhat a folyás, ami krémes, a vizes , az nem annak a jele. Nekem se pontos a ciklusom 28-32 napos és én is úgy gondolom, hogy 19-én volt pé-m, de nekem akkor volt fehéres-sárgás, ragacsos folyásom, ami meg is maradt, majd 25-én , meg ma hasi görcsökkel barna folyásom van, ma már inkább rózsaszínes, krémes. Úgyhogy reménykedek, reménykedjünk. Írjátok meg mindenképpen hogy álltok, remélem mindenkinek sikerül. Drukkolok!
2008. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ma kellene megjönnie. A folyásom fehéres sárgás már 4-5 napja... Remélem, nem valami fertőzés vagy felfázás!!! Nincs szaga, nem érzek viszketést. Nem tudom, mi lehet ez! Nekem mensi előtt nem szokott ilyen lenni.
2008. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok lànyok!Jajj!Ma màr elèg sok ez a krèmes folyàs!Van itthon egy tesztem de mèg tartogatom!Majd a jovohèten csut.korul talàn eloveszem!Bàr nagyon nehezen birom màr!Irjatok mindenfèle kèppen veletek mi tortèn!:)!!!!!
2008. szept. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!