Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sötétbarna folyás, hasi...

Sötétbarna folyás, hasi görcsök, mintha meg akarna jönni, hányinger, derékfájdalom, rossz közérzet, mintha lázas lennék. Minek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Mára világosbarna , krémes folyás, a hasi görcsök megmaradtak, vagy inkább úgy fejezném ki, hogy érzem a petefészkeimet egyfolytában, derekam is fáj, a közérzetem már jobb. Babát szeretnénk , 8 napja voltunk együtt. Pé-t nem figyeltem eddig még soha, de barna folyásom a elmúlt 6 hónapban nem volt. És mensi előtt se éreztem ilyet soha. Ha valaki tud, segítsen!
2008. szept. 26. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez bármi lehet, de meg kell várni a mensit a teszteléshez, ha pedig ennyire görcsölsz, akkor menj be egy szülészeti -nőgyógyászati ambulanciára-nem kell beutaló.
2008. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ez sok mindentől függ. Például, hogy hány naposak a ciklusaid, mert ha mensi közelében vagy, akkor akár annak az előjele is lehet. Ha még messzebb vagy, akkor akár beágyazodás is lehet. Ha sosem volt még ilyened, akkor az utóbbi valószínűbb, de ez is kétesélyes, hiszen minden ciklus más és más. De drukkolok neked!

Mikorra (nem)várod?

2008. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát október elejére. Sajnos nem pontosak a ciklusaim, 28-32 naposak, de volt már 24 is. Én is reménykedek, hogy az utóbbi, talán beágyazódás. Pé is járhat ilyen tünetekkel? Görcseim is néha erősebbek, néha gyengébbek, néha egyáltalán nem érzem, csak azt, hogy feszít a hasam a petefészkeimnél. Hányingerem is néha van, aztán elmúlik, esténként erősebb. Bármit eszek hányingerem van tőle és még órákkal később is keserű a számíze és érzem az étel ízét.
2008. szept. 26. 15:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom terhességi tünetnek még korai lenne, de nem értem mi tröténik most velem. Lehet túl sokat foglalkozok magammal?
2008. szept. 26. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!ne várd meg a menzit!!!!!!!!!!!!!!én ugyan igy voltam nekem is ezen tünetekkel és ugyan ezeket irták!!!!!!!deeeee,én vettem 1 tesztet ami + lett!de hiába mert elvetéltem!!!!!siess a dokihoz!!!!!!!!!!!!!!!mult honapban én ugyan igy voltam,barnázás,görcsölés,éreztem szabályosan a petefészkemet!!!!!fályt a derekam!!!vegyél tesztet és menly dokihoz!!!!kivánom hogy ne legyen problémád!!!!!
2008. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a tanácsot, a barna folyásom mára elmúlt, viszont a derékfájás,meg a görcsölés megmaradt. A védőnőm is ezt tanácsolta, amit te, viszont a tegnapelőtti tesztem még neg.lett, bár szerintem az még korai volt. Sajnálom, hogy a te babid nem maradt meg. Megfogadom a tanácsot és elmegyek dokihoz.
2008. szept. 27. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!