Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás alatt mennyire...

Beágyazódás alatt mennyire veszélyes ha aerobikra járok? Befolyásolhatja a beágyazódás sikerességét?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,de azért ne eröltesd túl magad!
2008. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódást talán nem de a megtapadást igen,ezért ha tudod,hogy terhes vagy az első 3 és az utolsó 3 hónapban kerüld a rázkódást,az ugrabugrát.

Én 13 hetes vagyok és a dokim nem engedi az aerobic semmilyen formáját,mert nem terheseknek való.

Nem vagyunk egyformák ha teherbe esel konzultálj a dokiddal.

Sok sikert!

2008. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és meg is fogadom.Neked már tapsztalatod , mert 13 hetes vagy. Megírnád hogy milyen tüneteid voltak beágyazódás alatt? Nagyobb volt az étvágyad? Én mostanában annyira kívánós vagyok, pedig általában keveset eszek. Lehet csak bebeszélek magamnak terhességi tüneteket?
2008. szept. 26. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ovuláció alatt is jöttek olyan tünetek,mintha menszi közeledne,ezért mindig tudtam,hogy akkor könnyebb teherbe esnem.Azért az ovulációs naptárat is használtam és a legfontosabb 5 napban mindig szexeltem és 20-30 percre párnát tettem a csípőm v.fenekem alá.Így jött össze 3 terhesség(sajnos a 2.nem jött össze).Még nem tudtam,hogy terhes vagyok,de nagyobb lett az étvágyam és kb.2-3 hetes terhes lehettem iszonyú hányinger,gyengeség,szédülés gyötört,nappal aluszékony voltam ,éjjel nem tudtam aludni.És jöttek a menszi tünetek mellfeszülés,görcsök,irritáltak a kedvenc parfümillatok....még le is toltam a párom,hogy miért nem csinál már végre gyereket,megint nem jött össze,mert érzem,hogy megfog jönni.Ez az érzés maradt még jó pár hétig,de nem jött meg és kb.4 hetesen már tudtam,hogy terhes vagyok.
2008. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!