Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mensit jelez? Vagy hormonpr...

Ez mensit jelez? Vagy hormonproblémát?

Figyelt kérdés

ma vagyok a 27 napon. Eddig mindig 27 vagy 26 naposak a ciklusaim a szépen beállt 28 helyett (mióta babázni szeretnénk..:()A furcsa az volt ebben a hónapban hogy majd egy hete nagyon fájnak a melleim, hol erősen hogy a melltartó is zavar, hol meg nem is érzem szinte. A 25. napon wc után láttam barna váladékot a papíron. Gondoltam is hogy szépem összekuszálódott a ciklusom mert mensi előtt van így,de volt ez az egy alkalom és azóta semmi. (Ha mensi előtt barnázok az minden wc után látszik és max. fél napra rá megjön). Akkor minden egybevágott a mensihez, hasgörcs, pati stb. Azóta elmúlt. A mellem azóta is fáj és néha a hüvelyem is. Úgy érzem mint amikor az embert megnézi a nődoki és utána még olyan kellemetlen szúró fájdalom van benne.

Valami bajom lenne? Lehet a 25 napon a beágyazódás? A 14. napra tette a ciklus a pémet. A nyákom már egy héttel azelőtt tojásfehérje volt, és mi a párommal csak a 14 napon tudtunk együtt lenni így ebben a hónapban abszolút nem gondoltam erre a dologra. De úgy látszik mivel még nem jött meg a pém lehet hogy jó időben volt mégis csak?


2008. szept. 26. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bíztató...csinálj tesztet holnap reggel!És írd meg az eredményt!:)

2008. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy év után már a mensit várom hinni már nem hiszek semmiben..:( De köszönöm :) Megírom
2008. szept. 26. 08:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet és ird meg!!Drukkolok!:)
2008. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanígy voltam én is. És most lassan 6 hetes leszek!!

Reggel tesztelj és írj eredményt!

Sok sikert!

2008. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2008. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem mertem bár vettem tesztet, de a csalódás más annyi volt. És ma reggel már érzem a méhm körül azt a tipikus húzódást mint mensi előtt, bár folyás érzésem nincs inkább száraz vagyok, de már minden wc után várom a pirosat a papíron.:( Meg megint olyan semmi sem sikerül kedvem van mint mensi előtt mindig. nem tudom hogy hasonló hasfájdalommal mensi előtt lehet-e picur...
2008. szept. 27. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor várj még egy kicsit!De ne izgulj!Ha most nem majd legközelebb összejön!!Kitartás!Tudom könnyű beszélni,de még akármi lehet!;)
2008. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom hogy a mensi tipikus tünetei megvannak-e akkor is ha az ember netán terhes. Pattanásaim nincsenek mint máskor az egyetlen ami fura hogy mensi előtt hasmenésem van. Na ez most is megvan, de ez megvolt 4 nappal ezelőtt is. És akkor jött az a pici barna. De nem hinném hogy a 25 napon lehett volna a beágyazódás, ha a pém 14-15 napon volt.
2008. szept. 27. 10:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugye nem jött meg?!

A mensis hasgörcs símán van terhesség alatt is. Nekem is van még mindig és már 6 hetes vagyok. A lényeg, h. ne jöjjön meg és a görcsök ne legyenek túl erősek és ne tartsanak hosszú ideig.

2008. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!