Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvolt szinte minden tünetem...

Megvolt szinte minden tünetem mégsem lesz babám?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, ma meg megjött.:-(
2008. szept. 26. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nagyon sajnálom :( én is sokszor igy jártam aztán amikor terhes lettem nem is volt tünet ,csak a pozitiv tesztnek és a dokinak hidjél az a biztos.Mensi idelye körül a sok pisilés a mellfeszülés ilyen olyan folyások ezek mind megtévesztik az embert.Az igazi tünetek csak később jelentkeznek ez az én tapasztalatom ,sajnállak tudom mit érzel:(
2008. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjött a mensid akkor sajnos nem vagy terhes. Az igazi terhességi tünetek a mensi elmaradása után jönnek. A mellfeszüléssel kezdődik ami szintén jelentkezik a mensi előtt is a hormonváltozások miatt. Aztán jön a szagundor a mensi elmaradása után, a hányinger, émelygés kb. általában az 5-6 héten sőt van akinél a 7 hét után kezdődik.

Aztán persze vannak ritka kivételek akik egész terhesség alatt menstruálnak közben egészséges babát szülnek.

Ha bizonytalan vagy vegyél tesztet.


Egy kétgyermekes anyuka

2008. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is átérzem a helyzeted majd fél évig voltam így mint Te. Minden passzolt a hőm a nyákom a melleresedés. Azt mondják ezt hívják álterhességnek. Mondta az orvosom hogy ő már 9 hónapos álterhessel is dolgozott a hasa mindene megvolt és jött szülni(bár itt megkérdezném azt is aki diagnosztizálta). Tudom könnyű mondani de tényleg ne görcsölj rajta. Az orvosom azt mondta hogy fejben akarjuk nagyon a babát, de tényleg ne erről szóljon a napunk.

Tudom milyen rossz. Én majd fél évig agyaltam ezen. Most lassan egy év után nem érdekel. Ovu tesztek a szekrényben. Nem hőmérőzöm, nem csinálok semmit. 2 hónapja itt sem jártam. Igaz babám még nincs, de így talán könnyebb elviselni a piros betűs napokat.


Kitartás. Minden hónap új remény és mire vége a mensidnek már ott is van majdnem a pé napja.:) Újra lehet esélyt adni. De a lényeg hogy szeressétek egymást..


Puszi

2008. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, olyan aranyosak vagytok!

Pontosan ezért szeretek idejárni, mert itt olyan emberekkel tudom megosztani a gondolataimat, akiknek több tapasztalatuk van, mint nekem.

2008. szept. 26. 08:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnállak, tudom mit érezhetsz :(. De a lényeg, h. próbáld kiiktatni a görcsös akarást a gondolataidból, és akkor fog összejönni.

Nekem is ez volt ezelőtt, h. mielőtt megjött volna, tuti terhességi tüneteim voltak, aztán mindig rettenetesen rosszul esett, amikor megjött. Aztán majdnem letettem a dologról és nem foglalkoztam vele, h. hanyadik napon vagyok, mikor fog megjönni, mit érzek, stb.. Aztán azon kaptam magam, h. már egy napja késik, ami nálam soha nem fordult elő, de semmit nem éreztem, csak a hasam görcsölt, mintha meg akart volna jönni. A nemvárt utáni 3. napon pozitívat teszteltem :)

Azért írtam le, h. talán ad egy kis bátorítást.

Sok sikert a továbbiakban!

2008. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Friss próbálkozók vagyunk, ez lenne az első. Nem adom fel, csupán egy kicsit vagyok csüggedt, de ezek után, semmit nem fogok figyelni magamon!
2008. szept. 26. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon sok olyannal találkozom akik bebeszélik maguknak a tüneteket és ha megjön nagyon elvannak keseredve. ezen kellene valahogy változtatni.
2008. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!