Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tunet jellemzo menzi...

Milyen tunet jellemzo menzi elott 3 nappal, ha sikerult a baba?

Figyelt kérdés
Mellem fáj a 20.naptól,de az amúgy is jellemzo.Petefészkem néha szurkál a bal felén,enyhe krémes folyásom van.Ezek kozul valamelyik utalhat babára?Annyira nehezen telik az ido.Nagyon szeretnénk már.Áprilistól próbálkozunk.
2008. szept. 25. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A folyás jelentheti babát.Nekem inkább peteérésre jellemző nyúlós folyásom volt az egász terhességem alatt.( sajnos csak 9 hétig tartott).A petefészkem nekem is szúrkált néha, enyhébb hányingerem volt már, és volt hogy ingerültebb voltam mint álltalában.
2008. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hányinger az nincs.jajj annyira szertném már,ha sikerulne,de biztos nehezebb lesz,mert pcos van,féléve szedem a Duphaston-t,ha ebbe a hónapba nem sikerul,akkor kezdodik a vizsgálat,hogy van-e peteérés.
2008. szept. 25. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szurkolok neketek:)
2008. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is pcos-s vagyok! Mi is áprilistól próbálkozunk, abból egyszer sikerült de elvetéltem, gondolom a pco miatt.

Azóta rendszertelen a menzim és nem tudom hogy mikor kéne megjönnie. De a hasszurkát éreztem és azóta van ilyen tojásfehérje folyásom (kb 1 hete). Nálam 1 hónapja diagnosztizálták a pcot így nem szedek még rá semmit csak aloés termékeket iszom. De azért reménykedem hogy hátha sikerül a babóka!

Nagyon szorítok Neked és LÉGYSZÍ írd meg hogy mi lett, így legalább egy kis reményt kapok, hogy igen, a pcos-seknek is lehet babájuk!

Egy babára vágyó!

2008. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fura, nekem is picit krémes, hol tojásfehérjés folyásom van, de nem átlátszó hanem inkább fehéres, áttetsző. Mi március óta próbálkozunk, de kezdem feladni a dolgot. :-( Nekem még 3-4 napom van hátra.

Nekem a mellem nem kifejezetten érzékeny, viszont a hasam fájdogál ahogy mindig is szokott. De most mégis más valami.

2008. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszonom a szurkolást!!! Hát nálam is ez pcos zavar be,annyira félek,hogy évekig kell majd kuzdeni.Nem kaptál semmit a pcos-re?Fura.Én amig nem akartam babát fog.gátlót szedtem rá,hogy legyen menzi rendesen,mert amúgy csak 3havonta volt.És miután a férjemmel úgy határoztam johet a baba,rogton kaptam gyógyszert/Duphaston/.Foleg,hogy volt egy vetélésed is és most sem kapsz semmit.Bár csak adhatnák neked reményt,3 nap múlva várom.OK,akkor majd jelzem az erdeményt!
2008. szept. 25. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Krémes folyás jó jel,mérj ébredési hőt,ha fent van és marad is a nemvárt mensi napján,tesztelj!

pcos.hu,érdemes megnéznetek! Szerintem a Duphastonnal nem sokra mentek. Endokrinológusnál voltatok? Terhelésés cukor?

Sok sikert!

2008. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem sokra megyunk?Ezt hogy érted?Múlthéten voltam dokinál és kértem,hogy szeretnék valami más gyógyszert,ami biztosabb.De o csak nyugtatgatott,hogy ezzel csináljuk már végig a fél évet és ha nem sikerul akkor más kezelést próbálunk,pl peteérést serkento gyógyszert kapok-de elott lesz pár vizsgálat!Nem sokára letelik a 6hónap!Mutatott a Duphastonról kulonbozo dolgokat,amirol azt szurtem le,hogy pozitív hatásu gyógyszer.Most kicsit elkeseredtem! :o(
2008. szept. 25. 23:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 5 napja kellett volna megjönnie a mensimnek, de semmi, csak ilyen krémes fehéres folyásom van. A hasam alja néha úgy szurkál, mintha "valaki csípkedné" Tegnap csináltam egy tesztet , sajna negatív lett, de attól még lehetek terhes. A beágyazódás szerintem még folyamatban van nálam.Fáj a mellbimbóm , alig lehet hozzáérni...

Hozzáteszem, hogy egy éve próbálkozunk a párommal és nem sikerült eddig. Egy hónapja kezdtem el inni az aloe vera gélt és most lehet csoda történt....:))))

2008. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy legyen.szorítok!!!!
2008. szept. 26. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!